Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Para odaklı olması neden yanlış yapsın ki. Sonuçta bu bilgileri merak edenler var ve ekstra para kazanmak için gayet hazırlanabilir. Üstelik Oda bile bakabilirsiniz dedi. İleride yanlış çıkarsa da bu Oda'ya olan güveni sarsar. Sanmıyorum öyle bir taşın altına girsin. Zaten öyle aman aman bilgiler de verilmiyor.

Adam sbs'de vivre cardlara onay veriyor yalnız?
Para kazanıyor adam yani çıkıp dese ''Kartların benimle bir ilgisi yok'' diye kim alır sence bu kartları parayla? Sen günde bilmem kaç saat manga çizen, doğru düzgün uyku uyuyamayan adam tüm bu kartları tek tek kontrol ediyor diyorsan bilemeyeceğim. Benim gözümden bu imkansız bir şey.

SBS de bazı günlerde 10 küsür saat editörle telefon konuşması yapıyor, günde 4-5 saat uyku uyuyor diyorlar adam için Manga çizmekten başka şeylere fırsat bulamadığından. Oda bunları kendisi yayınlayacak şekilde de yapabilirdi bana göre fakat öyle olmamış.

Para kazanıyor adam yani çıkıp dese ''Kartların benimle bir ilgisi yok'' diye kim alır sence bu kartları parayla? Sen günde bilmem kaç saat manga çizen, doğru düzgün uyku uyuyamayan adam tüm bu kartları tek tek kontrol ediyor diyorsan bilemeyeceğim. Benim gözümden bu imkansız bir şey.

SBS de bazı günlerde 10 küsür saat editörle telefon konuşması yapıyor, günde 4-5 saat uyku uyuyor diyorlar adam için Manga çizmekten başka şeylere fırsat bulamadığından. Oda bunları kendisi yayınlayacak şekilde de yapabilirdi bana göre fakat öyle olmamış.
Oda öyle bir acındırılıyor ki sanki madenlerde köle gibi çalışıyor. 4-5 saat uyuyor da hiç mi dünyayla ilişkisi yok. Film izlemiyor eğlenmiyor. Telde 10 saat goygoy yapacağına kartları kontrol etsin, vakti yoksa onaylamasın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık