Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Görmek İstediğiniz Karşılaşmalar

Luffy vs Zoro olsa bile güzel olmazdı. Luffy nasıl ki Sanji'ye vurmadıysa Zoro'ya da vuramazdı. Zoro da ters adam, kesiverirdi bizim oğlanı. Yine de gönül istiyor ki Luffy G4 ile bam bam bam pataklasın Zoro'yu da 1-2 hafta kafamızı dinleyelim forumda. :( İstediklerime geçecek olursam;

Katakuri vs Kizaru: Katakuri gibi geleceği görebilen ve hızlı sayılabilecek bir adam Kizaru'ya ne kadar dayanabilirdi görmek isterdim.

Mihawk vs Fujitora: Dünyanın en iyi kılıç ustası ve Kılıç ustası bir amiralin savaşı nasıl olurdu acaba?

Law vs Hawkins: Bunların kısacık çarpışması bile beni çok heyecanlandırmıştı. İkisinin de acayip değişik güçleri var. Hayal gücüne bağlı olarak beyin yakan bir savaş olabilirdi devam etseydi dövüşleri.

Shanks vs Karasakal: Seri boyunca hiçbir özelliği gösterilmeyen; gizemli bir şekilde takılmaya devam eden Shanks'ın sahne alamadan ölmesi çok eğlenceli olurdu açıkçası. :D Gerçi Luffy ile tekrar karşılaşamadan ölecek olursa çok üzülürdüm. :( İşin şakası bir yana, en güçlü meyveleri toplayan biri ile tamamen haki ve kılıç ustalığına yoğunlaştığı düşünülen iki imparatorun savaşı şahane olurdu.

Kaido vs Luffy-Law ve Sugar: Kaido'dan tek yiyen Luffy; yanına yenilmez Law+Sugar Combosunu alırsa neler değişirdi görmek isterdim.

King vs Katakuri
King vs Marco
Kaido vs Shanks
Kaido vs Beyazsakal
Kaido vs Karasakal
Mihawk vs Shanks

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık