Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] One Piece Dvd Hazırlama

Bu yazıyı koleksiyon yapmayı seven arkadaşlar için yazıyorum.Diğerlerinin pek işine yaramıyacaktır.Tabi bu yöntem film,dizi vb. her yapım için geçerli.Ülkemizde anime dvd'si zaten yok.Bende konu yardımcı olur diye düşündüm.

Öncelikle elimizde olması gereken malzemeler
1-Dvd Kutusu:eek:
2-Yazıcı(İsteyen kırtasiye vb.den çıkartabilir tabii ki)
3-Kağıt:eek:
4-Dvd

Öncelikle ihtiyacımız olan şey dvd kapağı.One Piece'den bir örnek var aşağıda.Bunları internetten bulabilirsiniz.

Bundan sonra yapacağınız dvd kutusunun boyunu cetvel ya da metre ile ölçmek kalıyor.Ona göre de yazıcıdan çıkartıp kapağa yerleştiriyorsunuz.Ha bu arada dvd kapağında bir jelatin gibi kaplamalar oluyor onlardan olsun yoksa kağıdı yerleştiremezsiniz.

''Bir şey anlamadık Radiant'' diyorsanız şu videoda adam biraz anlatıyor.

Geriye Dvd'nin içine animeleri yüklemek kalıyor.Altyazı gömülü olup olmaması biraz şans işi.Ama size Türkanimeden indirmeninbir yolunu söyleyeceğim.

Şimdi Türkanimeye girip istediğimiz bölüme giriyoruz.Ondan sonra bölümü izlemek için bir sürü kaynak var biliyorsunuz.O kaynaklardan birinde illa indirme seçeneği bulunur.Basıp indirirseniz altyazı gömülü iniyor.

İftar bitsin resimli anlatım yapacağım şu an üşeniyorum.İyi Günler herkese

Son düzenleme:
Korsanfan kosana karşıdır. :D

Beşiktaş Sinanpaşa Pasajında bir tane korsan DVD'ci var. O bu işi profesyonel olarak yapıyordu. 5 TL'ye satıyordu DVD'leri, ondan film alıp arşiv yapıyordum zamanında. Sonra vicdanım el vermedi bıraktım.

Korsanfan kosana karşıdır. :D

Beşiktaş Sinanpaşa Pasajında bir tane korsan DVD'ci var. O bu işi profesyonel olarak yapıyordu. 5 TL'ye satıyordu DVD'leri, ondan film alıp arşiv yapıyordum zamanında. Sonra vicdanım el vermedi bıraktım.
:d sende haklısın ama bizim ülke eğlence sektöründe geride biliyorsundur.Özellikle Dvd ve blu ray berbat.Biraz daha para kazanmak için Arı Maya'nın Blu rayi çıkıyor xd

Türkiyede olmayan şeyleri korsan tüketmek hırsızlık değildir. Satılsa alacağım benim suçum mu bu kadar geri olmamız.. Nitekim korsan tükettiğim şeylerin Türkçe baskısı çıkarsa gidip alıyorum zaten

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık