Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece Dünyasında Kimsin

One Piece Dünyasında Sonuç Olarak Nesin ?(Tek hakkın var)

• Adaleti gözeten ve idealist bir Denizci

• Dünya halklarına yardımcı olan Devrimci

• Hükümeti tüm dünyada yüceltmeye çalışan bir Hükümet ajanı

• Güzel bay, bayan veya kamabakka'ların yaşadığı bir krallığın kralı veya kraliçesi olmak

• Denizlerdeki hazine ve maceraları kovalayan bir korsan

• Denizlerdeki halkları yağmalayan bir korsan

• Ruhunu dünya hükümetine satmış bir korsan (Shicibukai)

• Kendi memleketinde hiç dert ve tasa çekmeden yaşayan halkın güzide bir ferdi.

• Değersiz insanlara hükmeden ve köleleriyle bütün gün eğlenen bir soylu.

• Denizde bu kadar ahmak korsan varken bize de ödül avcısı olmak diyen bir leş kargası.

• Kendi mesleğinde uzmanlaşıp görevini halka yardım etmek olarak bilen bar vatandaş.

• Bolca para kazanabilecek bir güce sahip olup hiç uğraşmadan para kazanıp hunharca yiyen bir şahıs.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
One Piece Dünyasında Fantasya'ya Hoş Geldiniz
-Amacımız RP tarzı karakterimizi OP dünyasına uyarlamak.Sorulara geçelim (sorular aklınızda birşey oluşması için var, bakmak şart değil)

1.İlk önce ırklar arası bir seçim yapalım.
-Devler -İnsanlar - Mink kabilesi -Deniz adamı -Uzunkol kabilesi -Diğer

2. Doğum yeri
-East Blue -West Blue -North Blue -South Blue -Grand Line - Yeni Dünya -Diğer

3. Soyluluk Durumu
-Soylu -Kutsal Ejder - Sıradan vatandaş - Korsan veya Suçlu çocuğu -Kraliyet ailesi -Diğer

4.Ailenizin durumunu seçelim
-Zengin ve Soylu,tek çocuk -Fakir veya çifçi tek veya çok kardeş-Ailesi ölmüş veya belli olmayan ,
-Ailesiz ve yalnız -Kabile hayatı yaşayan bir aile -Diğer

5.Seçtiğiniz gelecek için ne tür güçler elde etmek için çalışır veya sahip olmak isterdiniz?
-Şeytan Meyvesi gücünü isterdim. -Haki de uzmanlaşmak - 6 stilde uzmanlaşmak
-Kılıç stiline yüklenmek -Sayborg olmak veya Bilimsel aletler kullanmak -Silah ve keskin nişancı
-Diğer

6. Korsanlar için beklenen ödül (zaman içerisindeki artışlarla),Denizciler için yakaladığı korsanın ödülü , diğer seçimler için doğrudan ödül veya bir konuşmada sana bu kadar ödül verilirdi gibi alıntılarda geçecek ödüller.
-100milyon beriden az (5 adımda) -300 milyon beri (uzun veya kısa zamanda)
-500 milyon beri (Büyük olaylara imza atmış olmalısın. -1milyar ve üstü

7. Korsan bayrağının simgesi ne olmalı ? Denizci simgen ne olmalı?
-Yorum konusu her şey serbest (Barto klübünü de bekleriz)

8.Düşündüğün isim, lakap veya ünvan nedir?
-Biz D lerdeniz gardaş. -Kral -Yonkou -Korsan kralı -Amiral -Diğer

9.Mizacın nasıl ? Tayfan veya askerlerin ile ilişkilerin nasıl? Birinin sözü altındaysan seni nasıl bilirler?
-Agresifim , sözümü havada kaparlar , istediğim gibi kullanırım onları.
-Sakinim , sinirlenince yer yerinden oynar, yanlış karar verdiğimi düşünseler dahi sorgulamadan yaparlar.
-Arkadaş canlısıyım , adamlarınla konuşur ortak hareket ederiz.
-Diğer

10. Amaçlarını gerçekleştirmeye yaklaşıyor musun ?
-Evet -Hayır - Çok yavaş ama emin adımlarla - Elimden geleni yapıyorum ancak bu karar bana ait değil . -Diğer

11.(K).Bulduğun hazineler oldu mu ? Ne yaptın? (D) Korsanların bulduğu hazinelere el koydun. Ne yapmayı planlıyorsun ? Nasıl harcarsın ?
-(K)Tayfamı doyurur durduğum adada para bitene kadar eğlenirim.
-(D) Hepsi donanmaya teslim edilecek . Rütbe olarak dönecek kanaatindeyim.
-Atış serbest :D

Son düzenleme:
Skyrex Paax

Irk: Dev
Doğum Yeri: Elbaf
Sınıfı: Korsan
Ailevi Durum: Yetim
Güçleri: Haki Üstadı, Fiziksel Deha

Özgeçmişi: "Skyrex Paax. İsmini kim verdi sana biliyor musun evlat? " dedi üvey annesi. Merak etti genç ama sormaya cesareti yoktu. "hah, bende bilmiyorum ama seni bulduğumda vücuduna kazınmış S ve P harfleri gördüm ve bende böyle bir isim düşündüm. Belki annen veya babandır bu harfleri kazıyan." dedi yaşlı kadın ve karanlığın dehşetini seyrederek sigarasını içmeye devam etti. Paax'ın son çocukluk anısıydı bu, ardından bir grup istilacı, Paax'ın yaşadığı tek yeri ve ailesi kabul ettiği tek kişiyi yerle bir etmişti. Ondan sonrası bulanıktı Paax için. Bir anda kendini korsanların içinde bulmuştu. Korsanlar onu kurtardıklarını söylüyordu, ama kimden? Belki de yalan söylüyorlardı, Paax'ın inanmaktan veya inanmış gibi yapmaktan başka seçeneği yoktu. Yıllar yılı o korsanlarla maceralara katıldı, yeri geldi güldü, yeri geldi ağladı. Ancak kader, Skyrex Paax'ı son bir ayrılıkla müjdeledi! Son ailesi, dostları ve yoldaşları bir grup denizci tarafından yakalanmıştı...

Son düzenleme:
@Kaidou vay vay vay bende paylaşıcam o halde, keşke daha detaylı hazırlasaydım. 10 madde kadar yazıp sildim aslında, beklediğiniz ödül vs.

@Kaidou Herşey serbest , kendi karakterin olduğu sürece istediğin gibi seneryo dahi yaz ben okurum. Severim böyle şeyleri

Valanore Doharis

Irk: Bilinmiyor
Doğum Yeri: Raftel
Sınıfı: Korsan
Ailevi Durum: Bilinmiyor
Güçleri: Tüm her şeyi hükümsüz kılan yegane haki'ye sahip
Ödül: En üst otoriteler tarafından varlığı saklanıyor, her hangi bir ödülü yok.
Lakap: IM !

... ama bir gün, bir gün aynı benim hasır şapkama sahip biri gelecek ve seni özgür bırakacak o zamana kadar tüm bu denizlere hükmedecek olan kişiye D'lerin mirasını bırakacaksın Valanore Doharis. Bu sözler ölüme giden büyük kardeşin, küçük kardeşine son sözleriydi. O ölüme gülerek giderken arkasında gözü yaşlı bir kardeş bırakmıştı. Bu kişi sonradan "Korsanlar Kralı" Gol D. Roger olarak anılacaktı.

Kardeşinin ayrılışından günler, aylar, yıllar geçmiştir.

.... daha ne kadar beklemem gerek ROGER! Hiç bir zaman "onlara" güvenmedin ama artık zamanı geldi. Söylediğin gibi hasır şapkaya sahip birisi gelmedi ve sabrım tükenmeye başladı. D'lerin arzusunu gerçekleştirecek olan kişi olarak "onlara" güvenmeyi seçiyorum ROGEEER(tüm ada sarsılır). Valanore Doharis yüz yıllar boyunca yaşamış olduğu Raftel adasından ayrılma kararı alır. Dünya'nın tanrılarına liderlik etmek için yola çıkar. Bu tanrılar kendilerine "Kutsal Ejder" diyen kayıp yüzyıldaki savaşın kazananların soyundandı...

Son düzenleme:
Irk:İnsan Aile durumu:Yetim(sonradan kaybetmiş)
Doğum yeri:LogueTown (EB) Güçleri: Haki (silahlanma hakisine yönelmiş), 6stil den 3ünde uzman
Sınıf :Korsan Amaç: OP ' i tek başına aramak ve bulmak
İsim ve lakap Ödül: : OOmer Lakap-Demirkol Ödül: şuan 450milyon artış (1-20-200 -350-450 milyon)
Korsan bayrağı : Demir Kol üzerine elinde ve üzerinde Kuru kafa
Mizacı ve giyiniş tarzı : Sessiz , tehlikeli , Gerekmedikçe savaşmayan kişilikte , Sürekli giydiği kıyafet yok.
Durum: Son sürat Yeni Dünya'ya yol almış ancak Raftel adasını aramaktan yorulana kadar aramış bulamamış , Şuan sırrı öğrenmek ve çözmek için yandaş arıyor.
Bulduğu hazineleri bonkörce harcayıp çevresi tarafından sevilen bir yapıda.
Korsan gemisi çok küçük ve sadece yiyecek içecek deposu olan uzun bir gemi.

hikayesi: 10 yaşına kadar ailesi ile yaşadı , ailesi korsanlar tarafından öldürüldükten sonra gizemli şekilde baygın bulundular ve çevre halkı tarafından yakalanıp İmpel Down'a hapsedildiler. Korsanlığı sorgularken tanıştığı yaşlı bir amca tarafından hikayeler ve çalışmalar ile büyüdü. 18 yaşında denize açıldı ve amacı Korsan Kralın sırrını öğrenmek. 10 yıldır arıyor...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık