Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünya Savaşı

Bildiğimiz gibi Naruto'da şuan bir dünya savaşı olmakta. Bu savaşı One Piece'e uyarlayalım. Edo Tensei isimli jutsuyu kullanmayı bilen birer kişiyi taraflara dağıtalım. (Edo Tensei: Ölü çağırma tekniğidir. Ölünün DNA'sı ele geçirilip canlandırılır.) Denizciler'in safında, Denizci kuvvetleri, Cipher Pol. kuvvetleri, Dünya Hükümeti'ne bağlı olan krallıkların orduları, ödül avcıları, devlet kurumlarında çalışan kişiler (Impel Down vb. gibi), bilimum sivil halktan alınacak destek. Korsanlar tarafında ise, savaştan çıkarı olacak tüm korsan tayfaları, Yonkoular, çaylaklar, haydutlar, çeşitli suçlar işlemiş kimseler, emekli korsanlar ve hapishane firarileri. Ben size göre savaşın sonucunu soruyorum. Taraflar arasında, saf değiştirebilecek kişiler, sürpriz güçlerin ortaya çıkışı, Geçmişten getirilebilecek olan ölmüş, güçlü kişiler. Genel bir savaş yorumu yani. Konu kıtlığı olan şu günlerde, iyi bir beyin fırtınası olacağını düşündüm.

Bana göre savaşı Denizciler kazanır.

Kuchiyose'si fazla olan kazanır :p Bu espriyi yapmam lazımdı :D Neyse bence de denizciler kazanır neden derseniz korsanların böyle büyük bir savaşta şansları yok. Düzen tertip sıfır. Bam güm kafa göz dalmakla olmaz o iş. Düzenli bir orduya sahip denizciler bozguna uğratırlar.

Korsanlar birlikte çalışırsa ortada ne marine nede dünya hükümeti kalır...Karayip Korsanları Dünyanın Sonu filmindeki gibi olur :D

Güzel konu eline sağlık.

Şimdi burda taraflardan önce kimin sistematik,stratejik ve ana komutaya bağlı olarak savaşmasına bağlı.Bu konuda Denizciler 1-0 önde başlayacaktır.Nedeni ise çoğu Kaptan'ın herhangi bir Yonkou vb. birisinin komutası altına girmemesidir.Ha tamam Marinford savaşına bak Wb tüm elemanlarla geldi ama onlar devede kulak ve ayrıca orda bile sistemde çürüklükler vardı.Örn: Wb'nin bıçaklanması.

Daha çok yorumum olacak takipteyim.

He bide ben şey sandım, eski korsanlar korsanlar tarafında, eski denizciler denizciler tarafında. Ona göre değerlendirdim.

O zaman denizcilerin eziciliği daha bir artar. O kadar büyük bir organizasyon her yerden bir şey bulur elbet. Üstüne bide Roger'da onlarda olur muhtemelen. Artı hapishanede çürümüş bütün korsanlar ve suçluları da sayarsak, korsanlar çapulcu gibi kalır ortada.

Bana göre Korsanlar kazanır öyle büyük bir savaşta korsanlar ne kadar mal olsada Bir Zirve toplantısı yapılır yonkoular tarafından böyle böyle izah edilir açıklanır. Sonrasında Devrimcilerde hükümeti yıkmak istediklerinden dolayı Korsanlara yardım eder. Denizcilerde ne kadar çok stratejik zekası olan insan olsada korsanlardada olur. Korsanlar alır diyorum ben.

Kendi düşüncelerimi elimden geldiğince yazmaya çalışcam inşallah güzel bi şekilde ifade ederim kendımı.
Ölüler dirilceğine göre önce ölüleri diriltelim=
Bildiklerimiz = roger wb ace
vs şeklinde eşleştirecek olursak ; "Roger V Garp" , " Wb V Sengoku ", "shanks V akainu ", "rayleigh V Kizaru ", " Marco&Jozu V Aokiji " Kong un gücü nedir ne değildir bilmediğim için onu dahil etmedim aynı şekilde yaşlılar(graosumı her neyse ) . eşleştirmelerden arta kalan bir çok güçlü korsan war onlar da diğer denizcileri alsa savaşı korsanalr kazanır.
Yalnız Roger, Denizciler'in tarafında olacak. Anti parantez, Dünya Hükümeti, 800 yıl önce kurulmuş, bu adamların kabristanı varsa ki vardır. Korsanların adı bile kalmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık