Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bulunduğu Konumu Hak Ediyor mu?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    96
Bence hak etmiyor.

Yine de güzel seri.
Böyle serilerin bozmaması isteniyorsa taş çatlasa 750 - 850 sayıda bitirecek mangayı.Yazar bunu yapamadı çünkü
evreni ve coğrafyayı büyüttü.Serinin başında yeni dünya falan olmayacağı yeni dünya = Gl ve Crocodile gibi birkaç sağlam bostan sonra final yapacağı bariz belli.O sebeple mf Savaşı'ndan sonrasına uzatmalar olarak bakmak gerekiyor.

Üye silindi 1004

Hak etmiyor. Minimum fantastik edebiyat, genel olarak edebiyat, video oyun, dizi film, animasyon, manga, çizgi roman ve anime tüketen birisi yetmediğini bilir.

Öyle bişey ki piyasa inanılmaz derecede kötü ve güzel seriler çıkmıyor bu yüzden One piece öne çıkıyor.Yoklukta iyi gidiyor ama
kötünün iyisi işte.Yinede bu piyasada iyi iş.
O yüzden hakediyor diyebiliriz

Hak ediyor. Hikaye, karakter, kurgu olarak zirve olması haricinde, One Piece'in en güçlü yanı taşıdığı mesajdır. Bu mesaj eseri anime/manga aleminden de çıkarıp evrensel bir boyuta taşıyor.

Bir zamanlar hak etse de güncelde durum öyle değil. Seçeneği = Haftada bir bölüm okumak/ haftada iki bölük okumak beklemeden peşpeşe okumak kadar sarmıyorla aynı

Gizem dolu havası, yüzlerce karakter tasarımı, bölümlere serpiştirilmiş komik diyalog ve panelleri gibi pozitif yönleri varkene bir kaç negatif yönü ile hak etmiyor diyemem. Hak ediyor.

Oda reis sağolsun bu harika daha nasıl s.ç.p sıvar derken her hafta farklı bir resital sunuyor bizlere .
Haki ile ebesinin nikahını görmeyi ögrenmis Luffy nin Apo dan tek yemesine mi yanayım yoksa Zoro nun Luffy i kucaklayıp topuklamasına mı

One Piece'deki en büyük sıkıntı ciddiyetsizliğin özellikle son dönemlerde artması.
Bu komik düşmanlar her zaman vardı ama mesela Amiraller geldiğinde hemen herkes ne olduğunu anlamaya çalıştı,belli bir ağırlıkları olduğunu da fark ettik.Bunu çok iyi gösterdiler.Bi yandan Aokiji'yi görünce nöbet geçiren Robin,Kizaru'nun geldiğini duyunca resmen göç dalgası yapılan Sabaody ve orada Luffy dengi korsanların teker teker inmesi,Akainu gelince herkesi şalap şulap ezmesi.Devlet Hükümet işlerinin ciddiyeti fazlaydı ve disiplin işiydi.CP-9 Lucci için öyleydi.O yüzden birçok kişi için serideki en iyi arclar Marineford ve Enies Lobby.Belki biraz da Impel Down.

Shanks o kadar beklettikten sonra MF'de ortaya çıkıp herkesi şaşırtması.400 bölüm olmasına rağmen geç kalmadılar çünkü bu karakterleri göstermekte.Ve bize fikirde verdiler.Onun da bir ağırlığı vardı.

Lakin ben ne Mihawkta ne,ne Kaido'da ne de Linlin'de bu ciddiyeti bu ağırlığı göremiyorum.Mihawk göz kırpıyor ama Oda hemen onu yolluyor.Lakin hala ona umudum var.

Tamam Mam'anın adası biraz datlış olsunda Katakuri dışında resmen çocuk eğlendirme arcıydı resmen bu arc.Vinsmokelarda zerre hava yoktu zaten.Powerpuff Sailor Moon Voltran karışımı saçma sapan bir şeydi.

Kısaca o eski ciddiyet ve ağırlık kalmadı.Oda timeskip sonra arcları uzattı da uzattı.Bu da Caesar ve Doflamingo gibi karakterlere zarar verdi

One Piece'deki en büyük sıkıntı ciddiyetsizliğin özellikle son dönemlerde artması.
Bu komik düşmanlar her zaman vardı ama mesela Amiraller geldiğinde hemen herkes ne olduğunu anlamaya çalıştı,belli bir ağırlıkları olduğunu da fark ettik.Bunu çok iyi gösterdiler.Bi yandan Aokiji'yi görünce nöbet geçiren Robin,Kizaru'nun geldiğini duyunca resmen göç dalgası yapılan Sabaody ve orada Luffy dengi korsanların teker teker inmesi,Akainu gelince herkesi şalap şulap ezmesi.Devlet Hükümet işlerinin ciddiyeti fazlaydı ve disiplin işiydi.CP-9 Lucci için öyleydi.O yüzden birçok kişi için serideki en iyi arclar Marineford ve Enies Lobby.Belki biraz da Impel Down.

Shanks o kadar beklettikten sonra MF'de ortaya çıkıp herkesi şaşırtması.400 bölüm olmasına rağmen geç kalmadılar çünkü bu karakterleri göstermekte.Ve bize fikirde verdiler.Onun da bir ağırlığı vardı.

Lakin ben ne Mihawkta ne,ne Kaido'da ne de Linlin'de bu ciddiyeti bu ağırlığı göremiyorum.Mihawk göz kırpıyor ama Oda hemen onu yolluyor.Lakin hala ona umudum var.

Tamam Mam'anın adası biraz datlış olsunda Katakuri dışında resmen çocuk eğlendirme arcıydı resmen bu arc.Vinsmokelarda zerre hava yoktu zaten.Powerpuff Sailor Moon Voltran karışımı saçma sapan bir şeydi.

Kısaca o eski ciddiyet ve ağırlık kalmadı.Oda timeskip sonra arcları uzattı da uzattı.Bu da Caesar ve Doflamingo gibi karakterlere zarar verdi
+

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık