Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bitince Yeni Bir Hikayeyle Devamı Gelir mi?

One Piece, hikayesi tamamlandıktan sonra devam niteliği taşıyacak bir evrene sahip değil. Naruto'da bunu rahatlıkla yapabilirsiniz veya Bleach'te ama One Piece hali hazırda temel bir amaç üzerine kurulu ve hikayeyi asıl çekici yapan özelliği içinde barındırdığı gizemleri olan bir seri. Yani Two Piece işi yatar.

Genel olarak eğer One Piece ekmeği yenilecekse bunu geriye dönük bir şekilde yaparlar. Örneğin ana karakterin Shanks olduğu bir spin-off görme şansımız var veya eski jenerasyonun daha detaylı işlendiği bir spin-off'ta gayet mümkün olabilir ama ileriye dönük bir hikaye, teknik olarak devam ettirilemez One Piece evreninde..

Hatırladığım kadarıyla Oda OP'u bitirince spin-off vs. çıkarmayacağını ve daha kısa, muhtemelen de mecha mangalar çizeceğini söylemişti. O yüzden o tarz bi spin-off beklemiyorum. Ama anime tamamıyla bittiğinde yeniden bir remake serisi çekilebilirmiş diye duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum tabi. Keşke şöyle işini ciddiye alan birileri çekse, arc aralarına da kapak hikayelerini mini arc lar şeklinde koysalar, animasyonu da kaliteli ve boş sahneler olmadan yapsalar da arşivlemeye değecek bir çalışma olsa... Aaah, hayaller.
Valla 1300 civarı bölümü remake yaparlarsa çok fazla para eder bu.Ama çok iyi olabilir.Zorlayıcı lakin eğlenceli olur.

Ölmeden one piece'i bitirebilirsin, bana o yeter. Ama Roger, Rocks gibi olayların anlatıldığı 200-300 sayılık bir seride isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık