Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bitince Yeni Bir Hikayeyle Devamı Gelir mi?

Merhaba öncelikle merak ettiğim konu şu; one piece sonlandıktan sonra aynı narutoda yaptıkları gibi üstüne seri yaparlar mı?

Aklıma gelen ilk düşünceler: Gold Roger'ın başlangıçtan hikayesini ele alan bir yapım. İkinci ise Shank'ın maceralarını ele alan.

Bu seriler çok daha kısa diyelim ki 50 bölümlük olabilir şuan ki yeni animelerin trendine uyarak.

Siz ne düşünüyorsunuz Oda o işe bir daha hiç bulaşmaz mı? Olursa hangi konular işlenmeye değer?

Crocodile baya merak uyandırcı onun hakkında olursa izlerim. Baroque Works,Wb, Alabasta öncesi, Schi meselesi ve Devrimciler baya malzeme var.

Birde kendi seçtiğim spinn offlarla anket açtım en çok oyu Mont Blanc Noland aldı .Forumda onu isteyen de çok.

Boruto tarzı bir seri gelmez ama başka karakterler hakkında spin-off seriler görebiliriz.Daha şimdiden Ace'in mangası ile Jump bunun ekmeğini yemeye başladı bile.

Hatırladığım kadarıyla Oda OP'u bitirince spin-off vs. çıkarmayacağını ve daha kısa, muhtemelen de mecha mangalar çizeceğini söylemişti. O yüzden o tarz bi spin-off beklemiyorum. Ama anime tamamıyla bittiğinde yeniden bir remake serisi çekilebilirmiş diye duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum tabi. Keşke şöyle işini ciddiye alan birileri çekse, arc aralarına da kapak hikayelerini mini arc lar şeklinde koysalar, animasyonu da kaliteli ve boş sahneler olmadan yapsalar da arşivlemeye değecek bir çalışma olsa... Aaah, hayaller.

Bir ara fan yapımı bir şey görmüştüm. Two Piece'in ilk bölümünde aydan gelen birileri dünyanın en iyi kılıç ustası olan Zoro'yu öldürüyorlardı.
Sonuç: Lütfen, gelmesin.

Roger'ın ilk andan itibaren hikayesini anlatırsa okurum. Bunu çoğu hayranda yapar. Bence devam niteliğinde bir şeyler kesin yaparlar.

Böyle bir şey olmaz ki olmasın da zaten ama Oda seriyi bitirene kadar işlemediği önemli karakterlerin maceralarını detaylıca işlediği kısa hikayeler çıkartabilir ya da bunların direkt filmini yaparlar Oda'nın kontrolünde. Çok güzel olur açıkçası. Roger'ı, Wb'yi ve o dönemin denizcilerini, Shanks'ı, Dragon'u baştan sona anlatan hikayeler ilgi çekici olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık