Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece 5 Yıl Sonra Bitiyor

5 yıllık timeskip derken?
Wano'dan sonra büyük bir savaş varsa ve luffy reis 3.5 yılda kk olamayacağına göre final öncesi bu savaşla tayfayı tekrar dağıtacak olabilir. Bu işin mantıklı kısmı. Bir de geyik kısmı var. O da şu ki, bu şekilde non-stop finale giderse sürekli buff basmak zorunda. Zoro'nun diğer gözünü de çizebilir belki :oleyo2:

Wano'dan sonra büyük bir savaş varsa ve luffy reis 3.5 yılda kk olamayacağına göre final öncesi bu savaşla tayfayı tekrar dağıtacak olabilir. Bu işin mantıklı kısmı. Bir de geyik kısmı var. O da şu ki, bu şekilde non-stop finale giderse sürekli buff basmak zorunda. Zoro'nun diğer gözünü de çizebilir belki :oleyo2:
Luffy aslında güç açısından kötü değil. Tek eksiği uyanış ve kral haki. Tabi gözlemi de kata gibi kullanırsa başka eksiği kalmıyor.

Timeskip olacağını ben yazdım zaten de 5 yıl deyince afalladım biraz :D Anladım şimdi :good:

Boş karakterleri yücelterek Sanji ve Zoroya bi kavga vermeyerek 15 yıl geçirdi bide 5 yıl içinde bitirecekmiş. Vay anam vay One Pice okuduğum en büyük hayal kırıklığı olma yönünde ilerliyor.

Wano savaşını bizim taraf kazansa da bizimkilerin karşılaşacağı/öğreneceği bir zorluk Wanoda eğitim yapmalarına sebep olacak ve timeskip gelecek bu gidişle. Diğer türlü bam bam giderse saçma olur.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık