Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece 5 Yıl Sonra Bitiyor

Bu haberin kaynağı yabancı forumlarda ünlü olan bir kullanıcı tarafından veriliyor.bir youtuber ile röportaj veren Eiichiro Oda , One piece i 5 yıl içerisinde bitirmek istediğini soyledi .Twitter ını fotoğraf olarak bırakıyorum dileyen tüm röportajı izleyebilir

Fotoğrafı goremeyenler için twitter kullanıcı adi: sandman_AP

EKLEME!

Yeni bilgi:
FAN: Sensei One Piece'in 5 yılda biteceği doğru mu

Eiichiro Oda :
... En heyecanlı bölüm ise Luffy'nin macerası bitiyor.Wano Arc.'ı doruk noktasına ulaşıyor.Wano Arc'ından sonra One Piece manga tarihinin
''en büyük savaşını'' çizeceğim.Çok heyecanlı olacak.
One Piece'in 5 yıl içinde bitireceğimi duyurmuştum böylece okuyucular uzun hikayenin nihayet sona ulaştığını anladı.Şimdilik Wano Arc'ın tadını çıkartalım , tüm gücümle bu Arc'ı çizeceğim!!!

Son düzenleme:
Reklam yapayim bare...
Yani demek oluyor ki One Piece Wano ve Dünya konsey toplantısı ile adeta bitişe yaklaşacak. İlginizi çekerse teori bölümüne bununla ilgili teori ler yazdım.

Genel tartışmada dediğim gibi Oda sallıyor. Whole Cake arcı da kısa olacaktı güya ama 2 yıl sürdü. En az 9-10 yılı daha var serinin.

Daha Elbaf var. İki tane final savaşı var. Teach ve dünya hükümetine karşı olacak olan. Ha bir de Rocks var. Im var.

Wano'nun iki üç aya bitmesi bitmesi, Elbafın da en fazla bir yıl sürmesi gerek. :oleyo2:Wano başlayalı 45 sayı oldu. (Aralarla birlikte bir yılı geçiyor.) İlerleme? Sıfır, sıfır, sıfır.

Milleti gazlamak için yapıyor itibar etmeyiniz.

Son düzenleme:
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık