Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece 2017'nin Enleri

Konuyu @killz0ne 'un önerisi ile açtım. Önerisi için teşekkür ediyorum. Kategorileri ve kuralları Reddit’de benzer bir konudan arakladım. Tüm Kek Adası arkı ile geçen 2017 yılında bir sürü akılda kalıcı an yaşandı. Bu konuda hem hafızalarımızı tazeleyip, hem de 2017’nin One Piece adına nasıl geçtiğini bir kez daha görebilme fırsatı yakalayabileceğimizi umuyorum. İşte kategoriler ve açıklamaları:

Yılın En İyi Tayfa Üyesi: Favori tayfa üyenizden ziyade, 2017’de en iyi iş çıkardığını düşündüğünüz tayfa üyesini belirtmeye dikkat ederseniz sevinirim.

Yılın En İyi One Piece Karakteri: Size göre 2017’ye damgasını vuran One Piece karakteri.

Yılın En İyi Manga Sayısı: 851-889 arasındaki sayılardan en iyi olduğunu düşündüğünüz sayı.

Yılın En İyi Manga Paneli: Bu kategoride bazı hususlara dikkat etmenizi rica edeceğim:

• Panel 851-889 arasındaki sayılardan birine ait olmalı.
  • Tek bir panel olmalı. Panelin büyüklüğü önemli değil. Kapak hikayeleri veya renkli kapaklar da geçerli. Kıyıda köşedeki ufak bir panel veya çift sayfalık bir panel olabilir.
  • Panellerin içerisinde diyalog olabilir.
  • Renkli versiyonu varsa kullanılabilir.
Bunların dışında belirtmek istediğiniz kendi özgün kategorilerinizi de mesajlarınıza ekleyebilirsiniz. (Örneğin yılın en komik sahnesi, yılın en iyi güç gösterisi vb...)

Örnek:

Yılın En İyi Tayfa Üyesi: Brook. Bu ark yaptıkları ile en ufak sempatim yokken en sevdiğim tayfa üyelerinden biri haline gelmeyi başardı.

Yılın En İyi One Piece Karakteri:
Charlotte Katakuri. Tüm Kek Adası arkını çok daha sürükleyici bir hale getirdiğini düşünüyorum.

Yılın En İyi Manga Sayısı: 878. Pedro'nun kendini feda etmesi ve sonrasında Luffy'nin kendini Katakuri ile Ayna Dünyası'na kapatmasıyla bana göre yılın en iyi bölümü oldu.

Yılın En İyi Manga Paneli: Luffy ve Sanji'nin Büyük Ana'ya saldırmasından çok etkilenmiştim.

Son düzenleme:
Ooo çok hızlısın ellerine sağlık.Uzun zaman sonra ilk kez uzun bir yazı yazacam.
Yılın en komik sahnesi,yılın güç gösterisi,yılın nefret edilen karakteri,yılın süprizi diye bir kaç ekleme daha yaparım :D

Son düzenleme:
En iyi tayfa üyesi Brook çünkü en çok o iş yaptı. En iyi karakter ise Katakuri. İyi tasarlanmış ve sağ koldan bekleneni veriyor. En işe yaramaz ise Smoothie.

En iyi tayfa üyesi: Brook.
En iyi One Piece karakteri: Katakuri.
En iyi Manga sayısı: Hiçbiri.
En iyi Manga paneli:
upload_2018-1-10_23-11-33.png

Yılın en iyi tayfa üyesi: Brook
En iyi One Piece karakteri: Katakuri (Yıllardır beklenen yonko arkında yonkodan daha çok dikkat çekti)
Yılın manga paneli : (Toplantı ile arasında kaldım ama Brook reis farkıyla bu)
En iyi manga sayısı: 878 - Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/87/878/page/1
Pedro, Roger, Katakuri, Luffy'nin kaptan benim demesi falan şahane bir bölümdü.

Yılın En İyi Tayfa Üyesi: Brook.
Yılın En İyi One Piece Karakteri: Charlotte Katakuri.
Yılın En İyi Manga Sayısı: 878 Luffy vs Dogtooht
Yılın En İyi Manga Paneli: Kesinlikle bu:

@Chrollo Lucilfer eline sağlık, manga paneli dışında örneğine katılıyorum

Yılın En İyi Tayfa Üyesi: Brook. Bu ark yaptıkları ile en ufak sempatim yokken en sevdiğim tayfa üyelerinden biri haline gelmeyi başardı.

Yılın En İyi One Piece Karakteri:
Charlotte Katakuri. Tüm Kek Adası arkını çok daha sürükleyici bir hale getirdiğini düşünüyorum.

Yılın En İyi Manga Sayısı: 878. Pedro'nun kendini feda etmesi ve sonrasında Luffy'nin kendini Katakuri ile Ayna Dünyası'na kapatmasıyla bana göre yılın en iyi bölümü oldu.
Yılın En İyi Manga Paneli ise :üzgünüm:

Ve bu

ikisi arasında kararsız kaldım

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık