Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Law'ın luffynin tafyasından olduğunu düşünenler mi yazmış bu teoriyi anlamadım ama law zaten D. nin iradesini taşıyan bir korsan. Luffy ile aralarındaki ilişki ittifak kurmaktan ibaret. Neden law kendini feda etsin?

Aslında fena sallamamışlar ama kaidonun meyvesinin az çok tahmin edildiği halde yazılmaması ve toki toki meyvesinden bahsedilmemesi bence Fake olduğunun kanıtı.

Bu tutturmak değil yalnız, böyle tutturmak olmaz. :/ Arc'ın gidişatı hakkında bilgisi varmış anlamı çıkıyor bence. Gerçek senaryo üzerinden bazı temelleri alıp kalan kısmını sallamış da olabilir.
Ben bilgi olarak görmedim açıkçası. Neredeyse her arkta bir plan ve geri sayım olgusu çiziliyor. Gerçek senaryodan çok, seriyi iyi okuyan birinin teorik bir senaryosu gibi geldi.

Oda'nın kafasında sabit olan tek şeyin, One Piece'in sonu olduğunu biliyoruz. Bunun dışındaki her şeye değişken gözüyle bakmalıyız bence.

Fazla detay vermiş. Daha taslak anlatsa daha makul olabilirmiş.

Kid uyanış açıp bacak kırıyor falan. He odanın uğraşacağı o anki senaryo yok, 3 yıl sonraki senaryoda bu detayı düşünecek. Kesin yaşanır bu :(

Hem 3 as adam Jacki zor bela indiriyorlar.... sonra amirallerin arasında Luffyi kurtaracaklar. Vallahi iyi cesaret, iyi kafa, iyi senaryo sjdkfjdjdj

Bunu spoiler olarak değil teori olarak düşünürsek mantıksız değil bazı kısımlar hariç olabilir.

Zoro'nun rakibi ya Orochi olacak ya da King bunun aşağısının olacağını sanmıyorum.

Luffy'nin G5 formu dev şeklinde olucağını düşünüyorum.Aynı şekilde Kid'in de
İlk başta ws Dev formunda Luffy ve Kid'in Kralın hakisini kullanarak Kaido'la mücadelesi olur.
Eğer olursa G6 senin dediğin gibi olur.Çünkü Luffy kaido'yu yense ve tekrar bir şekilde hayata dönse bile karşısında çok güçlü rakipler var.Bu rakiplerle G4le ya da devamlı hayatına mal olacak bir teknikle dövüşecek hali yok ya

Law'ın Luffy'nin hayatını kurtarması için kendisinin ölümle burun buruna olması gerekiyor.Law kimse için hayatını sebepsiz yere vermez.
Law meyvesinin gücünü ölümsüz Im'e karşı kullanması daha mantıklı olur.

Luffy'ı Goroseiler yakalamış olabilir.Bu gayet mantıklı ama Luffy'ı Wano'dan bunlar haricinde Dünya hükümeti ya da denizcilerden kim alabilecek kapasitede
Bu arada Wano'ya çoktan Bigmom gelmiş olması lazım.Bigmom'a ne oluyor burada bir eksiklik var.Goroseiler taşla göz arasında Bigmom'ı mı indiriyorlar ne oluyor?

Ben de çoğu kişi gibi geçmişinden dolayı Gecko Moriah'ın Luffy'e Wano'da yardım edeceğini düşünüyordum.925 sayıda gördüğümüze göre bu yardım Teach karşısında olucak.Kendi meyvesinin ve gücünün sınırlarını zorlayan Luffy yine de Teach'i yenemediği için Gecko Moriah'ın kaldıramadığı 1000 gölgeyi içine alıp onu yenicek.

Linkte oynama yapmışlar bile. O zaman da geçmişteki bilgileri yeni mesaja ekleyip yazmışlardır demiştim, kafa aynı. Yemezler.

Edit: Oha. Gene yemezler demişim. Yazar yazmaz fark ettim. :D

İnandırıcı olsun diye hâlihazırda olmuş olan olayları da eklemişler. Yemezler.
Edit2: Neresi değişmiş diyen olursa çeviri kısmındaki ödüller ile linkteki ödülleri karşılaştırabilir.

-Jack Kaido'nun sağ kolu. Diğer iki yıkımcı 800 ve 900 milyon ödüle sahip.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık