Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Kaidou tarafından 11 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 4,063
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Zoro'nun Law'dan güçlü olma ihtimali Law'ın Zoro'dan güçlü olma ihtimalinden daha fazla.

Ha şu anlık ikisine denk diyorum orası ayrı.Zoro'nun sınırlarını da bi görek hele daha net bir şey oluşur zaten.

2. Apoo ve Hawkins zindanda olmadıklarından dolayı yatmış gibi gözüküyor; fakat böyle bir şey olsaydı ortalık yıkılırdı. Bu yüzden benim gibi ilk kez görenler için Up!

3. NALAKA Yüce,Kral,Kutsal,Ejder,Kanatsız Doffy sama

NALAKA (Yüce,Kral,Kutsal,Ejder,Kanatsız Doffy sama)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    -Zoro önderliğinde hasır şapka filosu Marineford'a geliyor. Zoro bir slash atarak savaşı başlatıyor. Slashı Mihawk karşılıyor.

Töbe Yarabbi istemsizce güldüm ya :D

4. Historia Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.

Historia (Sait Faik’in “Abasıyanık” Kitabı.)
    Mesaj Sayısı 6,260
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Hahahaha :D

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 10,499
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Luffy'nin yine mahkum olması senaryoyu oldukça gerçekçi kılıyor. :(

6. NALAKA Yüce,Kral,Kutsal,Ejder,Kanatsız Doffy sama

Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Bir sonra ki arc gene mahkum çok kafa yormaya gerek yok ya :D

7. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 12,800
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Kelepçe seviyor

8. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 10,499
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Millet çarşı pazar gezer bizimki ada ada mapus geziyor. :D Gelenek bozulmasın diye Shanks da mapusa atar bizimkini.

@Monkey D. Dragon
    Kelepçeden bileklik falan yapsın bari.

9. NALAKA Yüce,Kral,Kutsal,Ejder,Kanatsız Doffy sama

Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    -Her kaptan Kaido'ya bir miktar zarar verip teker teker kaybediyorlar. En son yaralı Kaido'ya karşı Luffy tek kalıyor. G5 açıp Kaido'ya büyük hasar veriyor ancak tüm kemikleri kırılıyor. Kaido'yu indirmeyi başaran Luffy kendisi de ölüyor.

Hayalleri ve hayatları bir arada yaşarken :D:D

10. Relife Bir mana var sözlerinde...

Relife (Bir mana var sözlerinde...)
    Mesaj Sayısı 123
    Üyelik Tarihi8 Haz 2018
    Daha sonra savaş alanına kimsenin beklemediği kuvvetler akın etmeye başlar; Alabasta Ordusu, Dressrosa Ordusu, Balıkadam Ordusu, bazı eski Beyazsakal Korsanları üyeleri, bazı eski Impel Down mahkumları, Kuja Korsanları, Mink Kabilesi, Wano Ordusu ve Kupa Korsanları'nın kalan üyeleri gelir. Savaş başlamadan önce devasa bir ada gemisi meydana yaklaşır. Dragon önderliğindeki Devrim Ordusu da savaşa gelmiştir. Ancak Dragon savaş ile bir ilgisinin olmadığını ve tek amacının, eğer gelirlersei Karasakal Korsanları'nı savaştan uzak tutmak olduğunu söyler. Fakat Ivankov ve Sabo'nun emrinde olan birlikler savaşa katılır. Daha sonra Karasakal Korsanları olay yerine gelir. Ancak savaşa ya da Devrim Ordusu'na karışmayacaklarını, sadece savaşın sonucunu görmek istediklerini söylerler. Küçük bir tekne ile gelen Rayleigh de savaşa dahil olur. Garp yine kafası karışık şekilde oturuyor olsa da, kararını verir. Eğer Denizciler bir şekilde korsanlara üstün gelmeye başlarsa, korsanların tarafında savaşa dahil olarak Luffy'yi kurtaracaktır.

Şu sahneyi görmek için neler vermezdim ki... Gerçekmi yoksa biri sağlam yuvarlamış mı bilmiyorum ama Marinfordu unutturacak bir savaşa ihtiyac var. Tabi luffy'nin de sakasukinin kellesini alıp ace den kalan acısına son vermeye ihtiyacı var.

Marinford arc'ının heyecanını güzelliğini o büyüleyiciliğini yenileyecek hiç bir ark gelmedi. Bundan sonra daha çok üstüne koyar diye düşünürken iyice dibe indi.

Bu serinin Marinford gibi bir savaşa ve tazelenmiş heyecanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum...

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık