Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Zor zamanlar için sakladığı sol güzünü açar nedir ya. Nefret ediyorum şu Zoronun gözü muhabbetinden. Ne gözmüş illa kör de olsa açacak o gözü.

Bunu önceden okumuştum zaten Aponun içerde olması yanlış, Kaido ile den den mushiden görüştü yani içeri tıkmalık durumu yok.

Zor zamanlar için sakladığı sol güzünü açar nedir ya. Nefret ediyorum şu Zoronun gözü muhabbetinden. Ne gözmüş illa kör de olsa açacak o gözü.

Bunu önceden okumuştum zaten Aponun içerde olması yanlış, Kaido ile den den mushiden görüştü yani içeri tıkmalık durumu yok.
Wano'nun meşhur Shogun'u da piyasada yok, onu unutmuşlar herhalde :D

Fake olmama ihtimali yok bu senaryonun.
1. Si wanoda Jack bunları karşılayamaz Zoro ve tayfanın yarışı çoktan wanoya gittiler ve Jack suyun altında. Yani wanodan sonraki adada dese belki bir nebze ihtimali var bu kısmın
2. Si Zoro zaraki kenpachi mi gözünde aura biriktiriyor. O göz açılsa bile böyle bir olayı yoktur. (Bence açılmasın zaten)
3. Sü Jack Kaido'nun sağ kolu değildir Zoro sanji üstüne bir yığın insan o kadar uğraşıp alamamaları gibi bir durum olacağını hiç sanmıyorum. İnu ve neko nun jacki alması lazım iadei itibar için.
4.sü Kaido araçtan sonra böyle bir savaş olursa bizim müttefiklerin yarım saat hayatta kalma ihtimali yok. Kaido'ya zar zor 10 kişi yenebiliyorlar, dövüşü zar zor luffy bitirebiliyor ancak ama luffy esir. Karşı tarafta 3 amiral + akainu + savaş lordları + CP birimleri...
5.si bu savaş oldu diyelim herkes safını aldı ve dünya birbirine girdi. Savaş sonunda luffy'nin korsan krallığı nooldu? Adı üstünde böyle bir şeyin son savaş olması gerekiyor. Savaşları durdurmalı gerçek tarih aciklanmali.
Daha başka noktalar da var ama çok uzun mesaj oldu. Bunlar gibi sebeplerden tutmaz bu.

Bence de gerçek değil.Ama okuması güzeldi.Çok saçma bulduğum yerler olmakla birlikte şu iki kısım çok hoşuma gitti.
İdam günü Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu 5600 adamı ile birlikte Marineford'a gelir. Zoro filoya önderlik etmektedir. Dizlerinin üzerinde başını yere eğip ağlayarak ne pahasına olursa olsun onu kurtaracağını Luffy'ye haykırır. Aynı hareketi Bartolomeo da yapar.
Zoro, Mihawk tarafından engellenen bir kesiş atarak savaşı başlatır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık