Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] One Piece - [1-14] Movie

One Piece - [1-14] Tüm Movie ler 720p düşük boyut yüksek kalitede indirebilirsiniz. 1-11 -14 FANRip, 12-13 - Tr-Softsub.

Son düzenleme:
One Piece Film: Z
One Piece 3D: Mugiwara Chase

Bu ikisi güzel filmler diğerleri izlenmese de olur. Filmler değil de özel bölümler güzel oluyor op'ta. Örneğin One Piece: Adventure of Nebulandia'yı çok beğenmiştim. Ya da One Piece: Heart of Gold epey güzeldi. Ama dikkat, bu dediğim çöp olan Gold filmi değil, başka özel bir bölüm. Ya da One Piece: Umi no Heso no Daibouken-hen yine güzeldi. Ya da One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai özel bölümü de güzeldi. Başka da vardır özel bölüm olarak güzel olan, Böyle işte, elinize sağlık.

One Piece Film: Z
One Piece 3D: Mugiwara Chase

Bu ikisi güzel filmler diğerleri izlenmese de olur. Filmler değil de özel bölümler güzel oluyor op'ta. Örneğin One Piece: Adventure of Nebulandia'yı çok beğenmiştim. Ya da One Piece: Heart of Gold epey güzeldi. Ama dikkat, bu dediğim çöp olan Gold filmi değil, başka özel bir bölüm. Ya da One Piece: Umi no Heso no Daibouken-hen yine güzeldi. Ya da One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai özel bölümü de güzeldi. Başka da vardır özel bölüm olarak güzel olan, Böyle işte, elinize sağlık.
Aslında onlarıda ripleyip eklicektim, çok karışık olduğu ve kaliteli kaynak bulamadığım için normal movie leri ekliyim, diğerlerinide daha sonra eklerim diye düşündüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık