Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Mevcut Güç Seviyeleri

• Konbuyu başlatan dusau
  • Başlangıç tarihi
MW
Son günlerde sendeki Garp düşmanlığının sebebi ne? Keçine yahut eşşeğine hoşt mu dedi bu adam?
Yoo hep vardı.Öncesinde severdim ama marineforddan sonra halat koptu.Ace ve garpı eskiden severdim marineford canımı sıktı.Ace'in mallıklarına çok kızdım ama sonra bu kadar fazla tepkimin nedeninin ace sevgisi olduğunu da anladım aslında.Öldü diye biraz yumuşadım ama hala yaptıklarına sinirim bozuluyor tabii.

Garp ise ayrı bir olay ortada ben " D " yim diye hala geziyor.Karasakal bile D olmayı ondan fazla hakediyor.

Karekteri sevmiyorsun bari gücünün değerini ver. En asılı Garp antifanı RedTerör bile adamın hakkını veriyordu. :artiz:

Ben kaç defa onun şu yorumuna denk geldim."Gücüne rağmen neden torununu kurtarmadı"
Karektere yönelik çok ağır nefret söylemleri olduğunu herkes biliyor, o konuda hatırlatmaya gerek yok. En ağır Garp antifanı unvanını da bu şekilde aldı zaten.:D

Karekteri sevmiyorsun bari gücünün değerini ver. En asılı Garp antifanı RedTerör bile adamın hakkını veriyordu. :artiz:
Gücüne ne demişsem sanki.Marcoyu yumrukladıda alamaz mı dedik.Ben sadece kk seviyesi diye bir seviye varsa garpın ulaşamadığını düşünüyorum.Ha oğlu dragon ulaşmıştır ama.Fakat garp bir yerde tıkanmıştır.Öyle dağ tepe parçalamakla olmuyor bu işler roger dağ tepe mi parçalıyormuş ? Ufkun geniş olacak,olaylara bakış açın farklı olacak.Yoksa D iradesi içinde kıvılcımdan ibaret kalıyor.Örneği mesela ace.

Garp bu mevzunun farkına varamamış habire antenman yapmıştır.Ancak şans diye nitelendirdiği olaylar dizisi onu amacına ulaştıramamıştır.Uzaktan bakıp şans der ama tesadüf olmadığının tüm dünya farkındaydı.Roger gerçeği var ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık