Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Mevcut Güç Seviyeleri

• Konbuyu başlatan dusau
  • Başlangıç tarihi
Sakazuki
Kuzan=Borsalino=İssho = Ryoukugyu
Marco
Sabo
++Doflamingo
++Luffy (belirsiz)
Jack = Kuma (aklı selim)
Cracker
+Jozu
+Smoothie
+Katakuri
İnu&neko
+Vista
+Kid&Law
+Urouge
Zoro

+ Olanlar bir üsttekini yenebilir.(tabi yener değil bir şekilde yenebilme ihtimali var)

Sakazuki
Kuzan=Borsalino=İssho = Ryoukugyu
Marco
Sabo
++Doflamingo
++Luffy (belirsiz)
Jack = Kuma (aklı selim)
Cracker
+Jozu
+Smoothie
+Katakuri
İnu&neko
+Vista
+Kid&Law
+Urouge
Zoro

+ Olanlar bir üsttekini yenebilir.(tabi yener değil bir şekilde yenebilme ihtimali var)
İlginç bir sıralama olmuş.
Big mam korsanlarından bir tane Marco çıkmamasını bırak Jack cıkmaması, Katakurinin yüzünü dahi görmemişken.
Jack büyük ihtimal en has adamı değilken kaidonun tüm big mom korsanlarından güçlü olması olacak şey gibi gözükmüyor.
Bunlar bölgeleri için kapışan tayfalar ama bu sıralama ile iyi kapışmışlar. :D
Senin sıralam tabii ki saygı duyarız ama biraz şaşırdım.

İlginç bir sıralama olmuş.
Big mam korsanlarından bir tane Marco çıkmamasını bırak Jack cıkmaması, Katakurinin yüzünü dahi görmemişken.
Jack büyük ihtimal en has adamı değilken kaidonun tüm big mom korsanlarından güçlü olması olacak şey gibi gözükmüyor.
Bunlar bölgeleri için kapışan tayfalar ama bu sıralama ile iyi kapışmışlar. :D
Senin sıralam tabii ki saygı duyarız ama biraz şaşırdım.
Onlara ++ koyabiliriz , yani Jack kadar olurlar ama Marco kumaşını kolay kolay bir Yonkou 1. Tümeninden göreceğimizi sanmam. Beckman olabilir gerçi.

Onlara ++ koyabiliriz , yani Jack kadar olurlar ama Marco kumaşını kolay kolay bir Yonkou 1. Tümeninden göreceğimizi sanmam. Beckman olabilir gerçi.
Kesinlikle Doğru Marco reis çok büyük.
Ne Cracker ne Smoothie bi marco havası vermedi, bu saatten sonrada zor. Hatta Katakuride vermeyebilir.
ama şundan eminin Jack Kaidonun en has adamı değildir, ve bu tayfalar bölgeleri için kapışan adamlar Big mom korsanlarında Jackten güçlü 1 adam olmak zorunda gibi geliyor bana. Bu da Smoothie olur veya Katakuri.

Marineford savaşı'nı katmadan kıyaslama yapmak istiyorum çünkü oda'nın batırdığı bir arcdı ve hiç bir savaş tamamlanmadı herşey yarıda kesildi ve çok dengesizlikler mevcutdu. Örneğin jozu wb'nin 3.tümen komutanı aokoji'ye kafa tutan bir adam (yada herkez öyle sanıyor) doflamingo'nun kafasında dans etmesine müsade ediyor, bu adamın tek olayı kristal olmak ve buz kütlesini amirallerin üstüne atmak gerçekten komik bence daha fazlası vardı ama oda bize göstermedi yada tüm yapabildikleri buydu o zaman forumda niçin sürekli jozu > dof görüyoz ilginç. Nerden bakarsanız bakın marineford savaşı ele alarak yorum yaparsam wb'nin tayfasını fiyasko olarak ele alırım ve hiç biri benim gözümde bir doflamingo etmez marco bile.

100 - UNKNOWN (Süpriz biri daha önce görmediğimiz biri kesin)
99 - 80 Gol. D. Roger, Dragon, Garp(Genç), WB,
80 - 75 Kaido, Shanks, Mom, Rayleigh(Genç),Sengoku (Genç)
75 - 70 Amiraller (Amiraller benim gözüm de neredeyse eşit buna örnek aokoji vs akainu biri birinden çok üstün olsaydı savaşın o kadar uzun sürmesi olanaksız olurdu) , BB (amirallerin bır tık altı olabilir)
70 - 68 Mihawk
65 - 60 Dofflamingo, Kuma
59 - 55 Luffy
53 - 50 Law, hancock

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık