Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] One Piece Çevirileri

'Bölüm Yorumu ve Sohbet' forumunda Dizifa tarafından 28 Tem 2013 tarihinde açılan konu

1. Dizifa Üye

Dizifa (Üye)
    Mesaj Sayısı 111
    Üyelik Tarihi3 Şub 2013
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır foruma yazmıyordum. Ancak, One Piece çevirileri hakkındaki son durumu belirtmek istedim. Son zamanlarda, belki biliyorsunuzdur One Piece animesinin www.dizifa.com adresinde çevirilerini yapmaktayım. Son 9 aydır One Piece çevirilerini izlemek isteyenler için sabahın 4:30'unda kalkıp çevirmekteyim. Ancak, son bir kaç aydır anizm sitesi saygısız ve hak hukuk dinlemeden çevirilerimizi ve videolarımızı kullanmaktadır. Bu durumda, One Piece çevirileri sabahın erken saatlerinde değil, Eray çevirmeye başladığı zaman sitemizde olacaktır. Buyrun bu haftaki 606. bölüm:

http://www.dizifa.com/anime/izle/one-piece-bolum-606-turkce-altyazili-480p-anime-izle/15165

Herkese iyi seyirler dilerim...

2. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,604
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Bu emek hırsızlığını engellemek için Dizifa'dan izlemek dışında yapabileceğimiz bir şey var mı? Yardımım dokunsun isterim.

3. Dizifa Üye

Dizifa (Üye)
    Mesaj Sayısı 111
    Üyelik Tarihi3 Şub 2013
    Yapabileceğiniz şeyi yaptınız zaten, bu konu hakkında bilgilenmeniz ve bilgilendirmeniz yapılacak tek şeydir. Kendileri ile konuştum fakat, kendilerine söz anlatamıyorum ve pişkin bir şekilde tavırlarına devam etmekteler. Yardım öneriniz için ayrıca teşekkürler.

4. Roy Mustang (Üye)
    Mesaj Sayısı 375
    Üyelik Tarihi10 Oca 2012
    Eray geç çevirdiği için sizden izliyordum ama ortada dediğiniz gibi bir şerefsizlik varsa sizin de yapacağınız fazla bir şey yok.

5. hunterrun (Üye)
    Mesaj Sayısı 68
    Üyelik Tarihi20 Tem 2012
    ekrana dizifanın yazısını gömmüştünüz sönük halde yazıyordu ,öyle yapmaya devam etseniz olmaz mı

6. Dizifa Üye

Dizifa (Üye)
    Mesaj Sayısı 111
    Üyelik Tarihi3 Şub 2013
    Bu hafta yetkili bir arkadaş ile konuştum. Bundan sonra bu şekilde davranmayacaklarını bana ilettiler. İnşallah, söyledikleri gibi olur. Böylece, One Piece her zamanki gibi saat 10 civarlarında yine çevirisi yapılmış olarak yayınlanır.

7. Dizifa Üye

8. EliminateThemaLL (E.M. \O/)
    Mesaj Sayısı 832
    Üyelik Tarihi12 Ara 2011
    Mahkemeye verin, elleri ayakları titresin.

9. Dizifa Üye

Dizifa (Üye)
    Mesaj Sayısı 111
    Üyelik Tarihi3 Şub 2013
  10. The-Hound the Black Swordsman

The-Hound (the Black Swordsman)
    Mesaj Sayısı 1,496
    Üyelik Tarihi9 Ağu 2013
    harikasınız dizifa ekibi teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık