Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece’te 4. Büyük Güç - Şeytani Ruh ve Enerji, Lanetli Kılıçlar

Konuyu baştan sona hiç sıkılmadan büyük bir keyifle okudum eline sağlık tepitlerin çok güzel ve yerinde olmuş. Anladığım kadarıyla zoro ve kılıç hayranisin ama burda atladigin yada çok az değindiğin iki büyük karakter var Shanks ve Mihawk onlarda çok büyük bir kılıç ustası malum aralarındaki düello diller e destan olmuş iki büyük bir karakter ikisinde de lanetli ruh etkisi büyük oranda var biri kara kılıç sahibi Mihawk diğeri de gözünde büyük bir yara bulunan Shanks ikisinde de lanetin etkisi var
Eyvallah kardeş sağol. Zoro'yu severim biraz evet :D

Mihawk'a değinebilirdim aslında ama neden değinmemişim ben de bilmiyorum :) Ona fırsat gelmemiş demek ki. Neyse önümüz Wano zaten. Konuyu güncellemek gerekecek eminim. O zaman hallederim. Hem elimizde daha çok somut veri olur.

Yalnız Shanks konusunda dediğin gibi bir lanetin olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Shanks'ın gözünün bir gizemi ya da Zoro gibi bir özelliğinin olduğunu gösteren hiçbir şey yok. O gözün ne ve kim tarafından yapıldığı da belli. Bir ihtimal olursa kılıcı sağlamdır, o yüzden olabilir ama zannetmiyorum.

Yazı çok güzel kardeşim eline sağlık..(Hepsini okudum :))
Kadio vs Zoro kısmına katılamıcam bi tek..(Ezeli düşman falan demişssin ya)
Şimdiye kadar işlenen temada olduğu gibi en güçlü rakibi luffy alıcağı için o da yoksa diğer konularda baya mantıklı ve emeği bol bi yazı olmuş :respect:

Ellerine sağlık gerçekten çok güzel bir yazı olmuş keyifle okudum tek takıldığım nokta monet'e zoan demişsin fakat logia o law modifiye etmişti onu o yüzden kanatları falan var zoanların hayvani sezgileri onu kapsamamalı bence belirtmek istedim :)

çok çok güzel anlatılmış eline sağlık. zaten ben younkoların her birinin luffy tarafından tek tek dövüleceğini düşünmüyorum kaidoyu karşısına alacak olan zoro olabilir. kapak fotoları ve mitolojiden çok güzel yakalmışsın. neredeyse emin oldum tutar bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık