Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] On İki En Üstün Sınıf Kılıcın Kullanıcıları

On iki en büyük şaheseri kullanan diğer kılıç ustaları

• Kullanılan toplam oy
    96
Wano'ya gelene kadar 12'den 2 tanesini biliyorduk, 21liklerden de 5 tanesini biliyoruz ve 3'ü direkt Wano'da çıktı yine. Oda şu isimli kılıçları daha çok gösterse keşke.
21'likler sayı itibariyle daha fazla olduğu için daha çok görmemiz normal. King'in kılıç en kötü ihtimalle 21'lik çıkacak misal. Al bir tane daha 21'lik. En kötü ihtimalle 12-13 tane 21'lik görürüz totalde. Ama Wano'da daha fazla değinilmesi gerekirdi o ayrı. Sadece sayı olarak değil içerik olarak nasıl ayrılıyor, neye göre ayrılıyor bunlar ? Gibi... Belki dövüşlerde kılıçların özelliklerine değinilir. Oda'dan bir şey beklemek hata belki ama King ve Zoro dövüşürse bu konuda biraz daha bilgi bekliyorum.

En iyi 12'nin yarısını bile göreceğimiz sanmıyorum. Bir sürpriz olur da King'de çıkarsa Wano'da bir tane daha görmüş oluruz.
Göremeyiz zaten. Hala yaşayan ve o silahları kullanabilecek kalibrede kılıç kullanıcıları
Korsanlar içinde > Shanks, Rayleigh, Big Mom,

Denizcilerde > Fujitora, Gandhi

Bunların hepsinde 12li kılıçlardan biri vardır desek ve Mihawk'ın kılıcı ile WB'nin bisentosunu eklesek dahi anca yarısı ediyor. Serideki kalibreli kılıç ustası sayısı çok az kılıç sayısına oranla.

Göremeyiz zaten. Hala yaşayan ve o silahları kullanabilecek kalibrede kılıç kullanıcıları
Korsanlar içinde > Shanks, Rayleigh, Big Mom,

Denizcilerde > Fujitora, Gorousei Gandhi

Bunların hepsinde 12li kılıçlardan biri vardır desek ve Mihawk'ın kılıcı ile WB'nin bisentosunu eklesek dahi anca yarısı ediyor. Serideki kalibreli kılıç ustası sayısı çok az kılıç sayısına oranla.
Shanks ve Shiryu'yu unuttun.

Shanks ekli zaten? King demek istediysen onun ve şu an için Shiryu'nun 12lik kullanacağını sanmam. Oden'in bile 21lik kullandığını düşünürsek hele.
Kullanması ihtimal dahilinde olarak sayarsak şu an hali hazırda 2 tane var. Shanks, King, Shiryu ve Gandhi dersek 6 ediyor işte. Tabi bunların hepsinin 12'lik kullanması çok yüksek bir ihtimal değil. Öte yandan mangakanın 2'liklerin 2'sini sağ kollara vermesi onları özel kılmak istemesinden kaynaklı olabilir. Şahsen ben 2'sinin birden değil ama birinin 12'lik kullanacağını düşünüyorum. Hatta bu King'dir diye tahmin ediyorum ama bakalım çıkar mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık