Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Olmamalı

Luffy tek başına tüm tayfaya bedel olacak kadar güçlü olmamalı. Diğer tayfa üyelerininde gücü arttırılmalı. Ve hasır şapkalar arasında Luffy'yi yenebilecek kadar güçlü bir üye olmalı.

hardsalih

Luffy tek başına tüm tayfaya bedel olacak kadar güçlü olmamalı. Diğer tayfa üyelerininde gücü arttırılmalı. Ve hasır şapkalar arasında Luffy'yi yenebilecek kadar güçlü bir üye olmalı.
Tam tersini düşünüyorum.Luffy'nin üstünde tayfada güç olmamalı bence.

Caribou bildiği sır ile dünyanın başına bela olmamalı yada denizcilere bu bilgileri vermemeli.
Coby'nin güç seviyesi Sanji-Zoro-Luffy kadar olmamalı.
Tayfada kendi içinde aşk olmamalı
Franky artık birilerine tek atmalı :mincika:

Usopp yaşamamalı haric dıglerıne katılıyorum. Usoppda ınsan bu kadar dışlamayın adamı :)
Dışlamıyorum yahu. Reflektif olarak yazdım ben onu, elim alışmış. Sevmiyorum o adamı yav, çok kıl biri. Tamam yaşasın da en azından etliye sütlüye karışmadan, sessiz sakin adam gibi yaşasın. Water 7'de yaptığı gibi saçmalıklar yapmasın.

Dışlamıyorum yahu. Reflektif olarak yazdım ben onu, elim alışmış. Sevmiyorum o adamı yav, çok kıl biri. Tamam yaşasın da en azından etliye sütlüye karışmadan, sessiz sakin adam gibi yaşasın. Water 7'de yaptığı gibi saçmalıklar yapmasın.

O yaptıgını bı daha yapamaz zaten. Ben hıc sevmıyorum ama genede lazım olur belkı kalsın tayfada :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık