Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba forumu senelerdir takip ediyorum, ama şu güne kadar hiç giripte yazayım gibisinden bir istek gelmedi içimden.
Kısmet bu güneymiş, malum seri çok iyi yerlere gitmeye başladı, bu gazla bende artık buraya dahil olmak istedim.
Uzun zamandır takip ettiğim için aşağı yukarı biliyorum düzenin nasıl işlediğini, ama olursa bir hatam toyluğuma veriniz lütfen.

Ben bu ikilinin Wano öncesi çarpışacağına inanıyorum, birçok arkadaşıma sordum hiçbiri bunun gerçekleşeceğini düşünmüyor.
Ama ben bunun olacağına inanıyorum, çünkü Zoro şu zamana kadar doğru düzgün bir savaşta bulunmadı, gücü ve sınırı nedir bilmiyoruz, ben böyle epik bir savaş için bekletildiğine inanıyorum.
Bildiğiniz üzere kendisi biraz hayvani dürtülerle hareket eden biri, ve malum serideki kılıç ustası azlığı gücünü test etme açısından büyük sıkıntı yaratıyor onun için.
Müttefik dahi olsa Vista'yı bir kılıç müsabakasına davet edecektir bence, hem çevresinde gücünü test edebileceği kılıç ustaları olmadığı için, hemde Vista gibi güçlü bir adamı görüp İçindeki dürtüleri kontrol edemeyeceği için bunun olacağına inanıyorum.

Bu arada foruma dahil olduğum için mutluyum,:D herkes kafasından geçenleri yazabilir, seviyeli ve dostane tartışmalar yapalım lütfen.
Bir hatam olduysa tekrardan affola.

Kitlenmeden yazayım bari Zoro Wano sonunda beklenen büyük power-up'ı alırsa anca o zaman yenebilir Vistayı. Aksi şekilde Vista alır.

Bence savaşmazlar zira Vista ve Jozu'nun Karasakal ile olan savaşta öldüklerini düşünüyorum. WB'nin tüm tayfası arasında geriye sadece Marco kalmıştır.
Böyle bir savaş olsaydı ise Vista'nın yeneceği inancındayım. Zoro ve diğer novalar(Luffy hariç) henüz tümen komutanları ile baş edemezler.

Ben güçleri hakkında kıyaslama yapmıyorum kardeşim, bu ikilinin arasında bir karşılaşma olur mu onun tartışmasını yapmak istiyorum.
Umarım doğru yere açmışımdır, forumda yeniyim yanlış yapmaktan çok korkuyorum. :D
Bende orası sana fikir verebilir diye paylaştım. İster istemez bu konu vs olayına kayar. :D Bence ihtimal dışı kalıyor. Neko onları aramaya gitti.

Wano'dan önce savaşacaklarını zannetmiyorum. Ama Mihawk'la gerçekleşecek olan vs'den önce savaşmalarını isterim. Böyle bir vs gerçekleşse de senaryo olarak nasıl bağlarlar bilemiyorum. Sadece "gel iki kılıç çarpıştıralım" diyerekten dostane bir çarpışma çok yavan kaçar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık