Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy + Law vs Big Mam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar :)

Bir kaç bölüm önceden biliyoruz Law Luffy'e bir Yonkouyu indirmek için ittifak teklifinde bulundu.

Tabi Law akıllı adam koskaca Yonkou'ya plansız programsız girmez.Ve bir planı olduğunu belirtiyor. ODA bize bu Yonkou'nun kim olduğunu açıklamadı. Önceki arc Big Mam ile yaşanan muhabbetten dolayı çoğunluk gibi bende saldıracakları Yonkounun Big Mam olacağını düşünüyorum. Peki diyelim düşüncemiz tuttu. Ve Luffy + Law Big Mam'a savaş açtı. Peki sonucu ne olur?

Luffy ve Law daha o seviyeye gelmedi genel düşünce bu ama Law da boş yere saldırmaz. Tabi bir de Luffy faktörü var. Plan uygular mı ? :D

Şimdi Big Mam hakkında kısaca bilgi verelim

BİG MAM (Charlotte Linlin)

Charlotte Linlin , diğer adıyla Big Mam ismi açıklanan son ve tek kadın Yonkou'dur.Lakabı ilk kez Denizci Karargâhı Savaşı'ndan ve ölen yonkou Beyazsakal'ın ölümünden sonra açıklanmış ve gerçek ismini Pappug açıklamıştır.Kaido'nun yanında Linlin'inde gerçek görünümü henüz bilinmemektedir fakat Monkey D. Garp'ın hayalindeki silüette uzun kıvırcık saçlı ve çok sırıtan biri olarak görülmektedir.

Sonuçları alalım :)

Benimde teorim olaya Kidd de dahil olur 3 ü birden indirirler ama baştan söylemek gerekirse hedefleri bigmam değil bence ki ben bigmamın en güçlü yonkou olduğunu düşünüyorum

Benimde teorim olaya Kidd de dahil olur 3 ü birden indirirler ama baştan söylemek gerekirse hedefleri bigmam değil bence ki ben bigmamın en güçlü yonkou olduğunu düşünüyorum
Belki de Kaidou çıkar olabilir yani de hani Big Mam çıksa sonuç ne olurdu acaba merak ettim bakalım ne oalcak sonuç :D

Belki de Kaidou çıkar olabilir yani de hani Big Mam çıksa sonuç ne olurdu acaba merak ettim bakalım ne oalcak sonuç :D
Şimdi olayda ana kahraman var bu yüzden kazanmaları gerekecek başka çare yok bir ihtimal daha var kendimce
Bigmam kazanır olaya Teach dahil olur bunu fırsat bilip yorgun bigmamı yener ve luffy ile law fırsatı bulup ordan kaçar

bence luffyler big mom la savaşıcak ve geri çeklimek zorunda kalacaklar böylece 4 imparatorun gücüyle arasındaki farkı anlacak ve daha temkinli savaşacak yada big mom'a baglı bir korsanla savaşak ve zar zor yenecek bu yüzden biraz daha güçlenip öyle dalacak big mom a

baran

law akıllı adam adam doktor bikere ya (gerçi copperde doktor) neyse adam zeki yani eger indirebiliriz diyorsa indirirler

Luffy'nin plana kesin bir şekilde uyacağına zaten inanmıyorum.Kesin bi doğaçlama yapar yine Luffy. :D
Ama ittifak kazanır bence.

pasha999

Başta plana uyarlar ama sonradan bigmam ile ittifak olur ve bigmam Luffyi destekler bence.

bence kid de aralarına girer.müttefik olmasalarda birbirlerine yardımcı olup bir yonkou indirebilirler ama bu big mom mu olur bilemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık