Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Olası Drake - Law ilişkisi

Abi düşünsenize Luffy One Piecei buluyor misal hayal ürünü elle tutulur bi varlık olsun Luffy buluyor işte Lawda Room açıp alıp kaçıyor ne gülerim ha :D

Yanlış bilmiyorsam. Dof ile Corazan birbirlerine silah doğrulttuklarında denizcilerin yakaladağı çocuk Drake. O ada da dofun öldürdüğü korsanların lideri de Drake'in babası.

Nova ittifakları yonkou ları devirirken novaların çoğu ölür diye düsünuyorum.misal lav ve luffy ittifakındaki novalar ölmese yonkou indikten sonra bizi boşver sen yonkou ol luffy demeleri saçma olur.ilk inicek yonkouda linlin gibi duruyor.

Nova ittifakları yonkou ları devirirken novaların çoğu ölür diye düsünuyorum.misal lav ve luffy ittifakındaki novalar ölmese yonkou indikten sonra bizi boşver sen yonkou ol luffy demeleri saçma olur.ilk inicek yonkouda linlin gibi duruyor.
En uygunu olur ama novalar ölürse ağlarım yav :D Ayrı bir sempatim var bu keratalara.

Valla şahsen ben bilerek gittim Kaidonun adasına. Çünkü ben bir zoan meyva kullanıcısıydım yeni dünya'nın çömezi olduğumdan rastgele gezemezdim bu konuda bilgim var ve beni ezerlerdi.
Bende kalktım Zoan ordusu olduğunu bildiğim ve geçmiş donanma da olduğum zamanlarda ki bilgilerimden yararlanarak Kaidonun astlarından biri olmaya çalıştım cabaladım.
Kaido benim gelişimimde katkısı oldu ve bunu şimdi onu indireceğimiz zaman göreceksiniz. Gelişimim karşısında şoke olacaksınız.

Ben buyuk bir ask bekliyorum aralarinda.

Saka maka, ittifaka donusecek bence supernovalarin hepisi. Cok da seapmamak lazim hshdhdhh

Konunun yukarı çıkması gerekiyor. Çoğu kişi farketmemiş.

Konu eski olduğu için eklenen diğer detaylar da şunlar.

-Doflamingo ile Drake'in babasının geçmişi var. Doflamingo Drake'in babasını öldürüyor.
-Drake Doflamingo düştüğünde gazetedeki Luffy ve Law'a farklı bir bakış atıyor. Kaido'nun adamları yanından gittiğinde o farklı bakışı yapıyor. Gazeteyi gizlice süzüyor.
-En sonda da Hawkins bir şeyler farkediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık