Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Olası Drake - Law ilişkisi

Kidlerin bigmamı alamayacağını düşünüyorum.Luffy gelene kadar uğraşacaklar,Luffy geldiğinde aynı crocodile olayı gibi olur birkaç kez ölümden döner bunlarda yardımcı olur.O sıralar luffy dahada güçleneceği için o ittifakın yardımıyla bigmamı tek başına indirir.Bu arada süpernovalarda güçlenir o yüzden Kaidoudaki gibi ekstra desteklere ihtiyaç duyulmaz.

Bana çok mantıklı geldi, bu teori tutar
Teşekkürler.Valla katılması gerçekten güzel olur.Hem bir süpernova daha işlenmiş olur.Oda boş sayfa çizmiyor gördüğümüz gibi durup dururken Law Drake sempatik geldi bana diye konuşmamıştır herhalde. :D Gerçi öyle olduysa da luffy gibi sıkı ilişkiler içine de girecekler demektir.

Teşekkürler.Valla katılması gerçekten güzel olur.Hem bir süpernova daha işlenmiş olur.Oda boş sayfa çizmiyor gördüğümüz gibi durup dururken Law Drake sempatik geldi bana diye konuşmamıştır herhalde. :D Gerçi öyle olduysa da luffy gibi sıkı ilişkiler içine de girecekler demektir.
Attığın manga sayfası,kaidonun yanına girmesi lawın geçmişinde görmemiz ihtimalleri güçlendiriyor, Ayrıca süpernova sayısı dengeleniyor. Gerçi Drake in ciddi halinin Luffy ile tanışınca bozulmasını istemiyorum :ehe: Bizimkiler Kaidoyu alsa o ara bigmam düşse çok güzel olur ama direkt öyle bağlanıcağını sanmıyorum

İhtimali çok yüksek. Benim görüşüm sonraki 2 arctan birinde yonkou düşecek -Big mom olduğunu düşünüyorum.-

Big Mom'un en güçsüz yonkou olduğu söyleniyor -ki bence de öyle- bu yüzden ilk onun düşeceğini varsayıyorum. En güçsüz dediysek bile en azından Luffy'nin şu an için birkaç gömlek üstü diyebileceğimiz bir seviyede.

Aslında umduğum senaryo şöyle:

Sunny dekiler Big Momun adamlarıyla kapışmaya başlar. Sanji bize gösterilen ikiliden birini harcar, CC de diğerini ama ikisi de ağır hasar alır ve karşılarına koca ana çıkar. Tabi bunlar ölmeye hazır bir haldelerken Kid ittifakı gelir yonkou tayfasıyla çarpışmaya başlarlar ve koca tayfa bunlarla dalga geçer gibi kavga eder ve bir anda Happo gemilerinin üzerinde Luffy-Zoro-Law-Chinjao-belki Cavendish- Barto belirir. Yonkouyu alırlar. Ya da böyle bir şey işte :D

Unknown

%30 olayı aşırı güzel bir ayrıntı. :good:

İhtimali çok yüksek. Benim görüşüm sonraki 2 arctan birinde yonkou düşecek -Big mom olduğunu düşünüyorum.-

Big Mom'un en güçsüz yonkou olduğu söyleniyor -ki bence de öyle- bu yüzden ilk onun düşeceğini varsayıyorum. En güçsüz dediysek bile en azından Luffy'nin şu an için birkaç gömlek üstü diyebileceğimiz bir seviyede.

Aslında umduğum senaryo şöyle:

Sunny dekiler Big Momun adamlarıyla kapışmaya başlar. Sanji bize gösterilen ikiliden birini harcar, CC de diğerini ama ikisi de ağır hasar alır ve karşılarına koca ana çıkar. Tabi bunlar ölmeye hazır bir haldelerken Kid ittifakı gelir yonkou tayfasıyla çarpışmaya başlarlar ve koca tayfa bunlarla dalga geçer gibi kavga eder ve bir anda Happo gemilerinin üzerinde Luffy-Zoro-Law-Chinjao-belki Cavendish- Barto belirir. Yonkouyu alırlar. Ya da böyle bir şey işte :D
Her zaman diyorum ki Koca ana nın o gemide olması her şekilde imkansızdır... Geminin Dressrosa da gözükmesi fazla uzun sürmedi. Adamlar yayını izledi Ceaser gördü ve direk olarak Dressrosa ya doğru yol aldı.. Bigmom o koca vücudunu kaldıracak bulunduğu yerden Dressrosa ya gelicek. Çok büyük bir şaçmalık olur. Daha büyük bir saçmalık ise CC için kendisinin gelmesi..

Her zaman diyorum ki Koca ana nın o gemide olması her şekilde imkansızdır... Geminin Dressrosa da gözükmesi fazla uzun sürmedi. Adamlar yayını izledi Ceaser gördü ve direk olarak Dressrosa ya doğru yol aldı.. Bigmom o koca vücudunu kaldıracak bulunduğu yerden Dressrosa ya gelicek. Çok büyük bir şaçmalık olur. Daha büyük bir saçmalık ise CC için kendisinin gelmesi..
Orası da var gerçi ama koca kadın diye öyle olmuyor ayıp. :D

Sadece pekoms ve tamago gibi adamlarla da dressrosadan adam kaçırmak biraz zor gözükmüyor mu ama.Caydırıcı bir unsur olması lazım aile için.Yoksa dressrosa Burgessin bile tınlanmadığı,Sabo için bile kırmızı alarm verilmeyen bir yer.

CC nin rolü felaket büyük olaylarda ama, onu alsa kendi için güçlü bir ordu da üretebilir vb şeylerde kullanabilir Cc yi. bu yüzden işini sağlama almak için dressrosaya bigmam da gitmiş olabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık