Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

Keşke :/ Bu arada birşey sorucam Vera Yıldırım Kaplanının yanına gelip seromoninin yapılacağı yeri söylerken öpüyor ya ardından Yıldırım kaplanı demek bu yüzden yapıyosun diyor. Yani Vera'nın okuldaki herkesi öldüreceğini anlıyormu ? Eğer anladıysa son sayılarda birleşimi katleden ustaların arasında Yıldırım Kaplanıda olabilir belki. Ben yaşadığına eminim o hayvan ölmez :D
Yok be o öldü, bende aha çıkacak falan diye çok bekledim ama olmadı. Cennetsel tekniklere karşı koydu kafadan, bunu kaç kişi dalıp indirmiştir merak ettim. Birde kuzey yumruğu da vardı, öğrencisi tırt çıktı. Son 5 bölüm yerine 40-50 bölümde toparlayarak bitirebilirdi.

En güzel kısımlarda bunlar nasıl arkadaş deyip deyip sövüyorum ya, sonra kim kimi satıyor belli olmuyor. Madoka ile eğlenmek sarardı ama. Gereksiz ecchi sahnelerine hiç gerek yoktu ama artık tarzı o.

Bleach hala iyi.Sadece anime bittiği için sizin algınız değişti.
Tabii birde önceki karakterleri özlüyorsunuz ve malum düşmanın değişimini hazmedemediniz.Bunun da etkisi var.

Bleach hala iyi.Sadece anime bittiği için sizin algınız değişti.
Tabii birde önceki karakterleri özlüyorsunuz ve malum düşmanın değişimini hazmedemediniz.Bunun da etkisi var.
Bleach'in animesi iyi desen daha doğru olurdu. Fairy Tailde öyle mesela. İkisindede adam akıllı bi güç dengesi yok fakat çerezlik izleniyor işte.

Yok be o öldü, bende aha çıkacak falan diye çok bekledim ama olmadı. Cennetsel tekniklere karşı koydu kafadan, bunu kaç kişi dalıp indirmiştir merak ettim. Birde kuzey yumruğu da vardı, öğrencisi tırt çıktı. Son 5 bölüm yerine 40-50 bölümde toparlayarak bitirebilirdi.

En güzel kısımlarda bunlar nasıl arkadaş deyip deyip sövüyorum ya, sonra kim kimi satıyor belli olmuyor. Madoka ile eğlenmek sarardı ama. Gereksiz ecchi sahnelerine hiç gerek yoktu ama artık tarzı o.
Madoka gerçekten hoş bi karakterdi sevmiştim. Madokaya hergece yatmadan önce bir güzel sövüyorum sonra yatıyorum içim rahat. Yıldırım Kaplan'ının cesedini görmeden inanmam. Kuzey Yumruğunun öğrencisi henüz yeni olduğu için pek birşey bilmiyor. Adam 10 öğrenci eğitmiş 8'i ölmüş 1i kayıp 1'ide Hayato. Hayato'da daha yeni öğrendiği için pek birşey bilmiyor ve usta ölürken sanat hakkında kalan tüm bilgileri içeren kitabı hayatoya veriyor. Orada biraz duygulandım farkettiysen Hayato'nun ustası öğrencisini kurtarırken henüz araba gelmeden önce kapının önündeki ustaları temizlemiş ve hayatoyu kurtarırken arkalarından gelenleride temizlemiş. Güzel öldü. Umarım Berserk gibi devam eder yarım kalmasına üzüldüm.

Bleach'in animesi iyi desen daha doğru olurdu. Fairy Tailde öyle mesela. İkisindede adam akıllı bi güç dengesi yok fakat çerezlik izleniyor işte.
Kime göre neye göre güç dengesi yok.Güç dengesi olmayan seride numarayla adam sıralandığı nerede görülmüş.
Ayrıca sen bu serileri güç dengesi için mi takip ediyorsun sadece ? Kafanda oturtamayınca çerezlik mi oluyor hemen ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık