Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

Fairy Tail, Bleach, Toriko, Naruto

4 Balon Shounen. 4'ünü de yarıda bıraktım. Naruto ve Bleach ilk animelerim bir de. Ama dandiklikleri bu serileri bitirmemi engelledi.

Naruto'nun son bölümleri biraz aceleye gelmiş olsada ilk sezonu ve 2. sezonun ilk yarısı benim için çok iyidir pişman oldum diyemem.
Bleach'ı ise malum yere kadar takip ettim sonrasında bıraktım.Oraya kadar gayet keyifliydi.

Sword art online diye birşey izlemiştim.ÇÖP.

One Piece ise 2 yıl aradan sonra keşke hiç başlamasaydım dediğim bir seri.Gidişat bana göre çok kötü,ciddiyet zayıf.2-3 karakterin hatırına bakıyoruz işte resimlere.

Pişman olmuşun. :(
Bin tane seri okudun tek One Piece'ten mi pişman oldun? :/
Bitmiyor ki, Op okuduğum zirve seriler içinde pişmanlığım bitmemesi, yaş geçiyor. Yoksa kötü diyen yok.

FT mesela, ben seviyor olarak bilinirim ama seriden süper bir beklentim yok. Yarın manga bir daha yayınlanmamak üzere araya girse iki hayıflanır, unuturum. Op'ye böyle bir şey olsa merak etmekten Oda'ya her zaman söverim.

Hunter'i de sayabilirim.

Son düzenleme:
Toriko okumaya başladıktan sonra okuduğum tüm manga manhua manhwa webcomics comics ile izlwdiğim tüm cartoon anime vs vs saman gibi gelmeye başladı. Bu yüzden şu an hepsini bırakmış durumdayım ve harcadığım vakte yanıyorum. Çok pişmanım :(

Berserk. Seri çok iyi ama sayı gelmiyor arkadaş. Büyük ihtimalle sonunu göremeyeceğiz, ki beni üzen ve okuduğuma pişman eden de bu zaten. Ha bir de HxH. Bunun da sonu gelmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık