Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oda'nın Yanlışları

Evet arkadaşlar uzun zamandır forumda aktif olamıyordum sonunda girdim ve böyle bir konu açayım dedim.
Konuya gelirsek Oda'nın sizin gözünüzde yanlış yaptığı yerler neresi? yanlış yaptığı derken çizim olarak degil senaryo olarak ben başlayayım

Crocodile'yi ben çok çabuk harcadı diye düşünüyorum bence shichibukai olarak daha güçlü bir karakter olmalıydı

Enies Lobby arcı bence bu arc tüm tayfa katıldıktan sonra olmalıydı hepsi en güçlü yeni tekniğini bulmalıydı

Benim düşüncelerim bunlar sizinde varsa yorumlarınızı bekliyorum :flaugh: :flaugh:

Ben de Ace ölmeseydi daha iyi olurdu diye düşünüyorum, Ace öldükten sonra Luffy'nin Korsanlar Kralı olma yolunda büyük bir rakibi kalmadı, zaten 700 sayıda D.'nin iradesini taşıyan bir avuç insan anca gördük. Ace, bu insanlar arasında Luffy ile beraber korsan olan tek kişiydi (Karasakal'ı saymıyorum). Umarım Yeni Dünya'da karşımıza korsanlık yapan başka D. soyisimli karakterler çıkar.

Ben de Ace ölmeseydi daha iyi olurdu diye düşünüyorum, Ace öldükten sonra Luffy'nin Korsanlar Kralı olma yolunda büyük bir rakibi kalmadı, zaten 700 sayıda D.'nin iradesini taşıyan bir avuç insan anca gördük. Ace, bu insanlar arasında Luffy ile beraber korsan olan tek kişiydi (Karasakal'ı saymıyorum). Umarım Yeni Dünya'da karşımıza korsanlık yapan başka D. soyisimli karakterler çıkar.
Ben gerek olduğunu pek düşünmüyorum Law DD Kid Yonkoular bence bunların sayısı artarsa D.ye gerek kalmaz

Wb yi erken öldürmesi bence yanlıştı.Adamı doğru düzgün bir tek savaşta gördük o arctada öldü adam zaten.

hakiyi seriye sokması biraz sıkıntı yarattı. çok güzel oldu haki diye birşeyin gelmesi ama oda sonradan kurgulamış olacak ki 2y önce wb korsanlarında 3 kişide haki varken (wb dahil) şimdi bizim tayfada 3 hakili var ve elini kolunu sallayanda haki çıkacak gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık