Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oda Röportaj ve Söyleşiler!

Roronoa Zoro

İnsanların tek parça olması olarak düşünmüşümdür ben.Devlerin ayrı bir ülkesi var,samurayların ayrı bir ülkesi var,cücelerin yaşadığı belirli bir yer var,balık adamların yaşadığı belirli bir bölge var,okamaların yaşadığı belirli bir bölge var.Hepsinin birleşip aynı ortamda yaşadığı,ırkçılığın,ayrımcılığın olmadığı bir dünya.
Ya arkadaş her seride aynı hikaye, birliktelik kardeşlik. Avatar, Naruto etc gider bu. Bıkmadın mı bundan? :(
Bak mesela Berserk de aynı, tek farkı orada kötünün gayesinin bu olması.

Ya arkadaş her seride aynı hikaye, birliktelik kardeşlik. Avatar, Naruto etc gider bu. Bıkmadın mı bundan? :(
Bak mesela Berserk de aynı, tek farkı orada kötünün gayesinin bu olması.
Adamlar devrim yapacak ne için yapacak ? Devrimcilerin amacı eşit,özgür,ırkçılığın,ayrımcılığın olmadığı bir dünya değil mi ?

Irkçılık olayını niye işledi Baa'da ? Otohime'nin hayali gerçekleşmeyecek mi sence ? Luffy'nin adayı yıkmak suretiyle bile olsa onları yüzeye çıkaracağı teorisini biliyorsun.Zira adayı yıkarken görüldü falda.

Soyluları neden gösterdi ? Kutsal ejderleri neden gösterdi ? Hangimiz seviyoruz la bunları ? Sabo da sevmiyor zaten.Devrim safında olması şaşırtıcı değil yani.

Cinsel tercihlerden dolayı yaşanacak ayrımlar olabileceği için aynı adada yaşıyor olmasın bu okamalar? Hatta adamın biri babası okama diye bölündük ailecek falan demişti saldırmıştı İva'ya.Bu adamlar boşuna gösterilmedi,boşuna devrim safında değil okama kraliçesi.

Yoksa bütün dünya buna inansa şarkısından hoşlandığımdan söylemiyorum ama devrim üzerine kurulu bir manga yapacak bir şey yok.

Roronoa Zoro

Phoneix, 5 senelik olayla bütün dünya değişirse çok sitto olmaz mı sence? Bir şeylerin kıvılcımını illaki yakacak fakat o çapta bir şey beklemiyorum. Yapsa yapsa dikta ile yapar, o da durumla çelişir.

Phoneix, 5 senelik olayla bütün dünya değişirse çok sitto olmaz mı sence? Bir şeylerin kıvılcımını illaki yakacak fakat o çapta bir şey beklemiyorum. Yapsa yapsa dikta ile yapar, o da durumla çelişir.
Luffy balık adamların gözünde kahraman.Bir şekil onları ikna edecektir birlikte yaşama.

Bu arc cücelerin gözünde kahraman olacak.Daha doğrusu onları kahramanı Usoland! Bunlar zaten salak ne desen inanıyor :D Sıkıntı olmaz herkesle yaşar bunlar.

Elbaf'a da uğrayacaklar yüksek ihtimal.Onların da kahramanları olacaklardır.

Okamaların kraliçesi devrim safında zaten onlar da sıkıntı etmez.

Devrim sonunda da bu kutsal soyluları falan indirecekler zaten.

Elbette her şey bir anda muhteşem olmaz.Bunu 10 yıl sonra gibisinden bir gösterimle hepsi kardeş kardeş şeklinde gösterebilir.

Zaten bu fikir hacı sadece.Bunlar her türlü olacak şeyler OP illa buna binaen verilmiş bir isim olmayabilir.Hepimizi şaşırtacak,auuw dedirtecek bir şey çıkarsa daha hoş olur.

Unknown

Adamlar devrim yapacak ne için yapacak ? Devrimcilerin amacı eşit,özgür,ırkçılığın,ayrımcılığın olmadığı bir dünya değil mi ?

Irkçılık olayını niye işledi Baa'da ? Otohime'nin hayali gerçekleşmeyecek mi sence ? Luffy'nin adayı yıkmak suretiyle bile olsa onları yüzeye çıkaracağı teorisini biliyorsun.Zira adayı yıkarken görüldü falda.

Soyluları neden gösterdi ? Kutsal ejderleri neden gösterdi ? Hangimiz seviyoruz la bunları ? Sabo da sevmiyor zaten.Devrim safında olması şaşırtıcı değil yani.

Cinsel tercihlerden dolayı yaşanacak ayrımlar olabileceği için aynı adada yaşıyor olmasın bu okamalar? Hatta adamın biri babası okama diye bölündük ailecek falan demişti saldırmıştı İva'ya.Bu adamlar boşuna gösterilmedi,boşuna devrim safında değil okama kraliçesi.

Yoksa bütün dünya buna inansa şarkısından hoşlandığımdan söylemiyorum ama devrim üzerine kurulu bir manga yapacak bir şey yok.
OP daha çok zıt kavramların olduğunu bir dünya her zaman mutlu olmayan insanlar olucak aç kalan,savaş çıkarmak isteyen,suçlu yada ezilen bunun gibi olaylar farklı ırkların yaşadığı bir toplumda olursa hani normalde ayrım yoksa bile oluşur.Öyle bir dünya hayal dünyası olur devrim yukarıda elemanların zulümünü kaldırmak için herkese özgülük vermek için değil.Herkese özgürlük zaten fazla iddalı bir cümle oluyor.İnsek baya detaya ineriz ama gerek yok :D

Kutsal ejderleri öldürmek mutlu bir ortam yaratmaz eşitlik isteniyorsa onların yaşatılıp eşit haklar verilmesi gerekir bunun gibi olgular kinler,nefretler vs vs.Bu gibi olgular Fisher ve Kraliçe nin dediği gibi tek nesilde kalkacak durumlar değil.Dragon gelip "Hadi devrim yaptım.Öpüşün,barışın" derse pek mantıklı olmaz değil mi :D Yaptı diyelim kimse takmaz.Tekrar söylüyorum her zaman karşıt görüş olacaktır.Her zaman bir fikre düşman olan olacaktır. :(

Devrim üzerine olsada sadece K.ejderleri indirmeyi ve karanlık tarihi ortaya çıkarmayı amaçlıyorlar herkesi barıştırmayı değil :D

Luffy balık adamların gözünde kahraman.Bir şekil onları ikna edecektir birlikte yaşama.

Bu arc cücelerin gözünde kahraman olacak.Daha doğrusu onları kahramanı Usoland! Bunlar zaten salak ne desen inanıyor :D Sıkıntı olmaz herkesle yaşar bunlar.

Elbaf'a da uğrayacaklar yüksek ihtimal.Onların da kahramanları olacaklardır.

Okamaların kraliçesi devrim safında zaten onlar da sıkıntı etmez.

Devrim sonunda da bu kutsal soyluları falan indirecekler zaten.

Elbette her şey bir anda muhteşem olmaz.Bunu 10 yıl sonra gibisinden bir gösterimle hepsi kardeş kardeş şeklinde gösterebilir.

Zaten bu fikir hacı sadece.Bunlar her türlü olacak şeyler OP illa buna binaen verilmiş bir isim olmayabilir.Hepimizi şaşırtacak,auuw dedirtecek bir şey çıkarsa daha hoş olur.
İşte sorun orda K.ejderleri de indirmek eşitlik sayılmaz.Bu sefer o topluma zulüm yapmış oluyorsun.Şimdi diceksin o adamlarda eziyet ediyordu.O adamlar o zümrede olduğu için eziyet ediyor kendilerini tanrı sandıkları için eziyet ediyorlardı.Savunduğumdan değil ama mutlak adalet diye birşey olmayacağından bahsediyorum.Kutsal ejderler indiğinde yine bir taraf ele geçirmiş olacak dümeni MoP un dediği gibi kendisiyle çelişmiş olucak :/

Not:Genel tartışmaya gel devam ediceksen :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık