Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Novel-Light Novel Önerileri

Türlerin en iyilerini okuduktan sonra büyük bir boşluğa düştüm. Xianxia, Xuanhuan, Oyun gibi temalarda kaliteli her türlü kendini okutturabilecek tavsiyelerinizi bekliyorum.

''CHİNA NUMBA WAN''ı görmezden biraz gelebileceksen World Online'nı dene.
World Online bitirdim. Açıkçası bu web novel aleminin kralları adamlar çok yadırgamıyorum. Amerikalılar filmlerde yapıyorlar adamlar web novellerde.

Şuan güncel olarak The second goming of gluttony okuyorum iyi genel olarak.
Güzel seridir. Cidden 2-3 yıldır okuyorum ama popüler olan bilindik çoğu seriyi bitirdim.

World Online bitirdim. Açıkçası bu web novel aleminin kralları adamlar çok yadırgamıyorum. Amerikalılar filmlerde yapıyorlar adamlar web novellerde.

Güzel seridir. Cidden 2-3 yıldır okuyorum ama popüler olan bilindik çoğu seriyi bitirdim.
O zaman ben sayıyıym okumadığın beğendiğin varsa okursun.
Desolate Era ,Martial World ,The godsfall Chronicles,Warlock of the magus world,Coiling Dragon,Tranxending vision,Ancient strengthening technique,Relase thath witch bunlar şuanlık aklıma gelenler okuduğum aklıma gelmeyenler ve yarıda bıraktıklarım çok var

Black Tech İnternet Cafe System,Reincarnation of the strongest sword god,The legendary mechanic,Praise the orc,Peerless white emperor,Reader,one man army,Ark,Emperor of solo play

https://www.readlightnovel.org'dan eksik veya paralı açılan sitelerdeki çoğu novel burada tam var. Özellikle webnovel'deki noveller orjinaller bile dahil.

O zaman ben sayıyıym okumadığın beğendiğin varsa okursun.
Desolate Era ,Martial World ,The godsfall Chronicles,Warlock of the magus world,Coiling Dragon,Tranxending vision,Ancient strengthening technique,Relase thath witch bunlar şuanlık aklıma gelenler okuduğum aklıma gelmeyenler ve yarıda bıraktıklarım çok var
Traxending Vision'a bakayım. Diğerlerini okumuştum. Bu arada Ancient Strengthening Tecgnique'yi bitirebildin mi? Benim yarım bıraktığım nadir serilerdendir.

Black Tech İnternet Cafe System,Reincarnation of the strongest sword god,The legendary mechanic,Praise the orc,Peerless white emperor,Reader,one man army,Ark,Emperor of solo play

https://www.readlightnovel.org'dan eksik veya paralı açılan sitelerdeki çoğu novel burada tam var. Özellikle webnovel'deki noveller orjinaller bile dahil.
Black Tech'e başlamıştım sıkıldım. Devam edeyim mi?

Geri kalanın hepsini okudum zaten. Dediğim gibi popüler olan göz önünde olan novellerin çoğunu okudum. Bazılarında sıkıldım yarım bıraktım. Yeni bir şeyler arıyorum ama açıkçası web novelde kaliteli yeni bir şeyler bulmak zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık