Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Novel-Light Novel Önerileri

'Novel-Light Novel' forumunda Acacia tarafından 15 Mar 2019 tarihinde açılan konu

1. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,273
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Shura’s Wrath serisi tavsiye edilebilir, güzel ve kaliteli bir seri:
    https://www.novelupdates.com/series/shuras-wrath/
    https://www.wuxiaworld.co/Shura-is-Wrath/
    https://www.epiknovel.com/seri/shura-s-wrath

Serilerde hareme dikkat etmiyorum ancak yanlış hatırlamıyorsam bu seride harem konusu çok yoktu. Oyun içerikli bir seri ve seri bitmiş bir seri. Serinin tüm bölümleri ingilizceye çevrilmiş.

Serinin yazarı da güncel piyasada en çok takip edildiğini ve okunduğunu düşündüğüm Against The Gods serisinin yazarı Mars Gravity.

2. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 740
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Bu novel olayını pek bilmiyorum ama bu yüzden yanlış bir şeyler düşünüyor olabilirim ama bir konuda yardım alabilirsemok sevineceğim. "The Heroic Legend of Arslan" ya da "Arslan Senki" diye bilinen bir manga var. Sonra animesi de yapıldı. Hatta anime mangayı bayağı bir geçti. Hikaye 80lerden beri devam eden bir novelmiş sanırım. Öyle duymuştum yorumlarda ama kitabını bulamadım bir türlü. Onu okumayı çok istiyorum.
    Siz madem bu novelleri okuyabiliyorsunuz, nerelerde paylaşıldığına dair bir fikriniz vardır. Bana bununla ilgili öneride bulunabilir misiniz, rica etsem.

3. Kaan 4259

Kaan (4259)
    Mesaj Sayısı 2,964
    Üyelik Tarihi17 Ara 2011
    Novel zaten roman demek farklı bir şeye kafan gitmesin. Bu romanlarında çeşitleri var. Bizim konuştuğumuz çoğu seri web novel yani internet üzerinden yazılan seriler ve bunları yayınlayan belli yerler var. Bazı seriler sadece net üzerinde kaldığı gibi bazıları ise roman olarak basılıp satışa çıkarılıyor(net üzerinde okumakta paralı genelde ki bizim okuduğumuz çeviriler ''bağış'' toplar). Çoğu çeviri sitesinde devam eden seriler yazarla ve yayıncıyla iletişime geçip çeviri için izin ister veya telif için bir miktar ödeme yapar. Çeviriler için genelde takip edilen ''data bankası'' novelupdates.com dur oradan araştırabilirsin. Genelde ''raw'' linkleri yani orjinal kaynak verilir ama google translate ile 1-2 bölüm okumak bile insana acayip bir baş ağrısı veriyor, tavsiye etmem ki o sitelerde de bütün bölümlerin okunmaya açıldığı nadirdir genelde 2-3 cümle traileri gibi gözükür gerisi için ödeme yapman gerekir. Kalan seçenek ise ''yasadışı'' çeviri beklemek veya varsa resmi yoldan ingilizce veya türkçesini almak.

4. mondem (.!)
    Mesaj Sayısı 357
    Üyelik Tarihi12 Ara 2008
    Teşekkürler, bi bakarım önce konusuna sonra kendisine.
    Agt bildiğim kadarıyla bol haremli bir seriydi bu yüzden onun yazarını önerdiğinde bi şüphe ettim ve kontrol ettim, haklıymışım. Benim tahammül edemeyeceğim miktarda harem içeriyor :/

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık