Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

20-25 sayfa arasında değişiyor uzunluğu, mangaframedekiler sayfaların birleştirilmiş halleri.4-6 sayfa görünüyor ama oradaki tek sayfa 4-5 sayfanın birleştirilmiş hali.

Rai karizma adam, kapı açamaması-muz yemesini bilmemesi falan süper.Frankestein'in, çocuklar evine gelip de ortalığı dağınık bıraktığı zamanlardaki bakışları da güzel

kao.one

Takip ettiğim seriler içinde beni en çok saran haftada 2 bölüm çıkmasına rağmen yinede yetmiyor arada çevrilmemiş halini takip ediyorum:)
Rai nin verdiği emirlere karşı gelememeleri çok süper ayrıca bire vampirler arasında Rai den güçlü yok heralde

Takip ettiğim seriler içinde beni en çok saran haftada 2 bölüm çıkmasına rağmen yinede yetmiyor arada çevrilmemiş halini takip ediyorum:)
Rai nin verdiği emirlere karşı gelememeleri çok süper ayrıca bire vampirler arasında Rai den güçlü yok heralde
Sana spoiler vermeden anlatmaya çalışayım ingilizce bölümleri okumamışsın herhalde daha;
Rai vampir değil ve öteki asiller de, vampir denilen şey eğer bir asil insan kanıyla beslenirse o insana bazı güçler geçiyor ama yanında kana susamışlıkta geçiyor.O da bir başkasından besleniyor o da vampir oluyor bu böyle gidiyor yani,Şimdi sana Rai en güçlü veya Rai den güçlü biri çıkıcak dersem spoiler vermiş olurum

Ryner Lute

Sana spoiler vermeden anlatmaya çalışayım ingilizce bölümleri okumamışsın herhalde daha;
Rai vampir değil ve öteki asiller de, vampir denilen şey eğer bir asil insan kanıyla beslenirse o insana bazı güçler geçiyor ama yanında kana susamışlıkta geçiyor.O da bir başkasından besleniyor o da vampir oluyor bu böyle gidiyor yani,Şimdi sana Rai en güçlü veya Rai den güçlü biri çıkıcak dersem spoiler vermiş olurum
kardes bana özel mesajdan atsana raiden güçlü birisi varmı veya rai tam olarak kim olduğunu :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık