Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Güncele gelince seriyi bırakmıştım. Seri bitince kaldığım yerden devam ederim diyordum ama eğer sonunda batırmışlarsa hiç devam etmiyim aklımda iyi kalsın.

Bir seri daha üzücü bir sonla bitti.

Serinin eleştirilecek yada övülecek bir çok noktası var, ancak ne olursa olsun okurken eğlendiğim bir seriydi. Sonu biraz daha özenilerek hazırlansa daha iyi olacaktı. En azından Rai bu şekilde ölmemeliydi, franky ile bir son görüşmeleri olsaydı fena olmazdı. Ama çizer bu şekilde karar vermiş yapacak bir şey yok.

R.I.P. Cadis Etrama Di Raizel.

En berbat şekilde biten seri ünvanını Bleach'ten alıp bu seriye takdim ediyorum.

Tanrısal güçlere sahip karekterler tek bölümde 2 füzeye harcandı ve bunun adına final denildi. Şaka gibi..

Son düzenleme:
Noblesse bitti mi yav?
Son zamanlarda okumayı bırakmıştım. Şimdi bir kaç yorum gördüm de sanırım çoğu kişinin tahmin ettiği gibi bitmiş. :(

Vayy be bir seri daha bitti !! Güzel seriydi ama sonunu biraz daha tatmin edici yapılabilirdi. Gidenler gitsin yine eyvallah ama kalanların son durumlarını görseydik kalanlar gidenleri yad etselerdi hep beraber, okuyucuya da veda ederlerdi resmen boynu bükük kaldı karakterler. Ne diyelim Allah Op'u böyle sonlardan korusun :D

Ulan tamam çok çok efsane bir seri değildi belki de güzel seriydi.Ama böyle mi biter be? :( Raizel,Raskreia ve Muzaka füzenin kurbanı oldu.Hadi tamam onu yaptın da yaptığın gibi niye bitirdin ki?Bir tören tarzı bir şey yaptırsaydın ağlatsaydın karakterleri.Neyse Cadis Etrama Di Raizel unutamayacağım bir karakter olarak kalıcak aklımda.

What the ... ne oldu la şimdi?

Hani seri bitmişti? Yoksa herkesin içine sinmeyen son, çizerin de mi içine sinmedi ve değiştirmek zorunda kaldı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık