Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Konu Raelmiş ben nasıl Raizel diye okudum la :hhh:. Rael meah işte o da son dönemde yaptıklarından.
Raizel ne ya böyle güçsüz karakterleri nasıl seviyorsunuz. Orada o kadar şey var kırmızı saçlı liseli çocuğumuz Shin misal Raizel arkadaş ayağı çekiyor dayak yiyeceğini bildiğinden işte. Elin lisesinden korkan vampir bu herif alt tarafı.

Kırmızı saçlı liseliden de bir şey çıkar gibi bekliyorduk ama çıkmayacak herhalde büyük umutlarım vardı oysa ki xkxjx

Kırmızı saçlı liseliden de bir şey çıkar gibi bekliyorduk ama çıkmayacak herhalde büyük umutlarım vardı oysa ki xkxjx
Seriyi çizen adam ve yazar üşendi galiba çünkü direk devre dışı kaldı o karakterler seri de artık her aksiyon sonrasında en az 10 bölüm görürdük artık yok onlar 100 bölümdür adam akıllı. Birinci ulu kesin o kızıl çocuğun babasıdır diyorlardı zamanında şimdilik o iş yattı gibi gene de hala umudum var. Özel biri çıkabileceğinden.

Seriyi çizen adam ve yazar üşendi galiba çünkü direk devre dışı kaldı o karakterler seri de artık her aksiyon sonrasında en az 10 bölüm görürdük artık yok onlar 100 bölümdür adam akıllı. Birinci ulu kesin o kızıl çocuğun babasıdır diyorlardı zamanında şimdilik o iş yattı gibi gene de hala umudum var. Özel biri çıkabileceğinden.
Bilmiyorum zaten sanırım artık yazar ve çizer seriyi umursamıyor :/

Bilmiyorum zaten sanırım artık yazar ve çizer seriyi umursamıyor :/
Her uzun serinin başına gelen olay bu maalesef bir süre sonra emek veren adamlar aynı karakterleri çizmekten sürekli bunalım geçiriyorlar. Şimdi op de ki karakterler bol olduğundan mangaka şimdilik iyi gibi ama kimse 200 bölüm sonrasını garantileyemez tabi ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık