Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Noblesse (Manhwa)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda alone&man tarafından 7 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. Meradorn Üye

Meradorn (Üye)
    Mesaj Sayısı 231
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2017
    Şey olayının tadı kaçtı Raizel tam öldü ölecek iyileşiyor hep bu döngü var seri de ya kalıcı iyileşsin yada ölsün Raizel şuan bence hala serinin başındaki gücünde değil. Ve uzun saçlı hali efsaneydi adamın be o hali gitti üzüldüm. Ama bakalım seri çıtayı yukarı çıkarabilir sonlara geldikçe. İyi senaryo yazarlar ise. Biraz entrika ve derinlik şart final için.

2. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,361
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Raizel'in kardeşiyle ve Muzaka ile savaşmamış halini düşününce insan bir afallıyor. Uluların hepsini aynı anda şişe dizerdi herhalde o haliyle.

3. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 2,170
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Bu seriyi düzgün yayımlayan manga sitesi var mı?

4. Meradorn Üye

Meradorn (Üye)
    Mesaj Sayısı 231
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2017
    Zaten şuan Raizel hani seri başında ki hali kadar bile güçlü değildir ama Raizeli hiç tam gücünde göremedik zaten Muzaka ile olan dövüşünden öncesinde falan hiç kan gücü kullanmamış hali nasıldı kim bilir ama. Çizer ve yazar bize gösterecektir bir şekilde son savaşta tam gücüne ulaşır anca öyle ölür finalde öleceğine emin gibiyim bizim Raizel karakterinin çünkü.

5. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,931
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Yok yav muhabbetler iyiydi.

Serimanga.com devamlı veriyor

6. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 2,170
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Ben güncelde değiller sanıyordum, teşekkürler :byee:

7. Kaidou Kaptan

Kaidou (Kaptan)
    Mesaj Sayısı 2,997
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Ona uzatan uzatmış, gözünü aç, avını kolla ;)

8. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,931
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    şu sıralar bulunduğum yerden pek çıkamıyorum :D bi çıkayım bak neler yapıcam

9. Kaidou Kaptan

Kaidou (Kaptan)
    Mesaj Sayısı 2,997
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Yapabileceğine inanıyorsan, ne ala...

10. Shakan (:))
    Mesaj Sayısı 3,361
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Tam gücünde Raizel on tane şuan ki raizel'i tokatlar diyorum. Fazlası da olabilir.

Raizel seri başından beri zaten ha öldü ha ölecek diye gidiyor. Seri sonu net ölür.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık