Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Evet arkadaşlar size bugün bir manhwa(yani kore yapımı manga,mangadan farkı düz okunması yani soldan sağa)tanıtıcam.

Noblesse
Vampirlerle ilgili bir konusu var.Ama tabi bildiğimiz vampir hikayeleri ile hiç alakası yok.Baş karakter şimdiye kadar gördüğüm bütün mangalardan daha cool bir insan:DBaş karakterimiz 820 yıl süren uykusundan uyanır ve karşısında yep yeni bir dünya bulur ve hemen adapta olmaya çalışır bunun içinde liseye başlar.

Fazla açıklama yapmak istemiyorum çünkü fazla açıklama yaparsam süprizi kaçabilir ama tek bir şey söyliyim öbür mangalarda şikayet ettiğiniz gibi 'Bu ne biçim baş karakter gidiyor ondan bundan dayak yiyor.'diye şikayet edemeyeceksiniz.

Başlarda manga(manhwa) biraz yavaş ilerliyor ve size mangalar kısa gelebilir.'bu kısacık ne biçim manga' diyipte bırakmayın okumaya devam edin eminim ki seveceksiniz.Tabi sevmeyenler de çıkabilir ama gerçeği söylemek gerekirse benda kapağına bakıp hemen yargılayıp okumamıştım ama ondan sonra yorumları görünce okumaya başladım harbiden de güzelmiş ama:good:

Manga(manhwa)nın senaryosunu başkası yazıyor çizimini ise başka biri yapıyor ve bir webcomic bunuda eklemedenn geçmeyeyim. Umarım beğenirsiniz.

Şuan'a kadar 230 bölüm yayınlandı.Mangaframe de 138 bölümü çevirmiş durumda türkçe okumak isteyenler mangaframeden okuyabilir ingilizce için tavsiyem ise www.batoto.net

Çok güzeL bi manhwa, cidden. Mangaframe ile gitsem de, dayanamayıp ilerki bölümleri açtığımda oluyor. Komedi sevenLer kesinlikle es geçmemeli. Neredeyse her bölümün son sayfasında güleceğiniz sahneler oluyor. Rai'nin günümüz dünyası hakkında bir şey bilmemesi haliyLe bir çok espriye konu oluyor. Hele o kapı açma sahnesi.. Aklıma geldikçe bile gülesim geliyor ^^ ÇizimLeri de gayet güzeLdir.

Dipnot: Manhwa ile manganın farkı renkli olmasından kaynaklanmıyor. O sadece bu manhwaya özeL. Bi çok manhwa da manga gibi siyah/beyaz. (Örn; The Breaker)

Çok güzeL bi manhwa, cidden. Mangaframe ile gitsem de, dayanamayıp ilerki bölümleri açtığımda oluyor. Komedi sevenLer kesinlikle es geçmemeli. Neredeyse her bölümün son sayfasında güleceğiniz sahneler oluyor. Rai'nin günümüz dünyası hakkında bir şey bilmemesi haliyLe bir çok espriye konu oluyor. Hele o kapı açma sahnesi.. Aklıma geldikçe bile gülesim geliyor ^^ ÇizimLeri de gayet güzeLdir.

Dipnot: Manhwa ile manganın farkı renkli olmasından kaynaklanmıyor. O sadece bi manhwaya özeL. Bi çok manhwa da manga gibi siyah/beyaz.
Ben iki tane okuyorum ikiside renkli o zaman hep bana renkliler denk geliyor:D

Sen diyince o kapı açma muhabbetine hakkatten düşündükçe gülüyorum:hhh:

Diğeri hangisi? Başka renkli manhwa düşününce aklıma sadece "Ninetenn, Twentyone" geLiyor.. MangaLarın da renklisi var. Nasıl bişi denemek istersen "Ryuushika Ryuushika"ya bakabilirsin.

Kahve makinesini hatırlıyor musun? Müdürün Rai için yaptığı kullanım kılavuzu :D

Şey vardı "The God of High School" sanırım doğru yazdım benim bildiğim kadarıyla bu da bir manhwa yanlışım varsa düzelt.

Hakketten o kahve makinesi olayıda süperdi.:DBirde internet kafe olayı ile muz yeme olayı vardı onlarada acayip kopmuştum:D

not:eğer 190'dan sonrasını okursan rai'nin kim olduğunu açıklıyorlar ben bile böyle bir şey beklemiyordum.

Doğru yazmışsın adını, myanimelistten baktım da mangaymış o. İnternet cafe olayı da çok komikti ya.. Muz olayını hatırlayamadım o_O N'olmuştu onda? Rai'nin kimliği açıklanmıştı sanıyordum.
AsiLzadeLerin başı olması dışında ne varki?

Doğru yazmışsın adını, myanimelistten baktım da mangaymış o. İnternet cafe olayı da çok komikti ya.. Muz olayını hatırlayamadım o_O N'olmuştu onda? Rai'nin kimliği açıklanmıştı sanıyordum.
O zaman afedersin ben manhwa diye biliyordum banada biri öyle demişti o zaman tanıtımdaki açıklamayı değiştireyim.

Muz yeme olayına gelirsek
shiwi-han mıydı neydi işte o hastanede rai'ye muz veriyor müdürde diyorya yoksa muzu yemeyi bilmiyor mu diye orası

Kimliğini sana söylersem spoiler yemiş olursun istersen söyliyeyim.

NOT:
Onlara asilzade değilde asil demek daha doğru çünkü asilzade tek bir kişiye bahşedilmiş bir ünvan

Asilzadeleri başı değil. Soyluların(Noble) arasında iki büyük varlık var. İlki otoritenin simgesi, soyluların yöneticisi ''Lord'' ve ikincisi gücün simgesi ve soyluların koruyucusu ''Noblesse''. Yani Noblesse bütün ırkın adı değil. Rai' nin ünvanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık