Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Nico Robin

'Hasır Şapka Korsanları' forumunda Smoker tarafından 25 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Severim

70 oy
    92.1%
  2. Sevmem

6 oy
    7.9%
  1. Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi27 Haz 2009
    şimdisi için öylede kücükken kaldıgı yerler fln hep marinelerle anlasıp pusuya düsürmeye calısmalar fln acıdım yanı.

2. Ero Sennin (Üye)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi14 Haz 2009
    Gecmıse BAkmak Bence Artık Gereksiz Gelecege BAkcan Her zman..robinde bUnu Cok Güzel ytapan Bı KArakter..

3. Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi27 Haz 2009
    geçmişte o kdr kötü şey yaşayan bırının gelecekte mutlu olmasını elbette gönlümden geçende bu ztn o konuda sana hak veriorum kardeşim.geçmişi unutmasını saglayacak nakamaları war yanında. '' hala senın agzından duymadım yaşamak istedigini söyle '' misali ^^ Luffy adamım ya :D

4. Ero Sennin (Üye)
    Mesaj Sayısı 118
    Üyelik Tarihi14 Haz 2009
    Luffy'in En Güzel YAnı İnsanları YAsam yeniden BAglıyo NAmı Choppa Robin Dıerlerı Icınde Aynı Bu..İnsaLARI Hertzman Kendıe Ceken Bı Elektrigi VAr.

5. Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi27 Haz 2009
    eeee aptal fln ama becerior yine luffy :D

6. cicer_ Bilkan

cicer_ (Bilkan)
    Mesaj Sayısı 119
    Üyelik Tarihi31 Tem 2009
    Yeni görüyorum çeviriyi.. Güzel olmuş her zmanaki gibi
    Teşekkürler Smoker

7. Nico Robin Ameonna

Nico Robin (Ameonna)
    Mesaj Sayısı 494
    Üyelik Tarihi6 Tem 2009
    dün kalamadım yoksa erkenden okurdum Çeviri için çok saol bayadır bekliyordum bu çevriyi =) 16 yaşındaki halide saçlarını toplamış çok güzel olmuş o haliyle hiç görmemiştim (= ''Af dileyen bir düşmanın bile boynunu kırar.'' Kızıda icene kötülediniz sanki :D ama bazen ben izlerken bile korkuyorum robinden :D 'Sakinliği bazen korkutucu olabilmektedir'' İşte öle bi köşede oturuyorya bazen korkuyorum ne olucak şimdi diye :D ''konuşandan değil susandan korkucaksın =)

Tekrar saoll

8. Venomemre1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,177
    Üyelik Tarihi30 Nis 2009
    Evet yine mükemmel bir çeviri olmuş =) Gözleri dehşet birşey ya :p

9. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 12,420
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Sağolun.

10. _Roi_ Üye

_Roi_ (Üye)