Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Nico Robin

'Hasır Şapka Korsanları' forumunda Smoker tarafından 25 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Severim

107 oy
    94.7%
  2. Sevmem

6 oy
    5.3%
  1. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,265
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Robin, seride ki Shakky'le beraber favori kadın karakterlerim. Kişiliğini çok beğenirim, kendime yakın bulurum biraz da. Olaylara yazdığı senaryolar tamamen ihtimalci birisi olmasından kaynaklı bence :p
    Ellerine sağlık.

2. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 17,122
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Bizimkiler sarayda iken, Robin gemiye biniyor. Bunlar gelince ortaya çıkıyor. Gidecek yerinin olmadığını söyleyip, tayfaya yamıyor kendini.

3. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,524
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Robin'i kesinlikle severim. Birincisi seride en sevdiğim meyvelerden birine sahip. İkincisi gerçekçi kişilikte insanlara sempatim vardır. Üçüncüsü de akademik yönü olduğundan hatta daha güzeli tarihçi olmasından dolayı severim :)

Özellikle zaman atlamasından sonra cinsel olarak ön plana çıkarılması iticileştirse de biraz, sonuçta klasik bir Japon huyu yapacak bir şey yok.

Eline sağlık Smoker, bayağıdır okuyamıyordum Robin'e nasipmiş :)

4. hacıgarp (Üye)
    Mesaj Sayısı 467
    Üyelik Tarihi27 Eyl 2016
    @yyolcu Yahu 450-500 bölüm Japon kültürü değil miydi sanki? Robin ve Nami'yi görmekten iğreniyorum artık. Zaman atlamasından sonra vasıfsızlıkta zirvedeler. Momonosuke falan derken de tüy dikti Oda. İkisi de yürüyen iki memeden ibaret.

5. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,369
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    2 yıllık zaman atlamasından sonra bu karıdan soğudum. Eline sağlık Smoker.

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 17,122
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Önceden neyini seviyordun ki?

7. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,369
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Biraz da olsun ağırlığı filan vardı. Az çok severdim, şimdi hiç sevmiyorum.

Son düzenleme: 1 Oca 2017
  8. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,556
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Çok severim. Ama keşke iki yıl aradan sonra Oda kendisinin ağırbaşlılığını azaltmasaydı, cücelere şaşırması falan bambaşka bir karakter izlenimi yaratmıştı bende.

9. GAMBIT ♪ Sogeki no Shima de Umareta Ore wa ♪

GAMBIT (♪ Sogeki no Shima de Umareta Ore wa ♪)
    Mesaj Sayısı 322
    Üyelik Tarihi2 Ara 2011
    Tayfanın en gereksiz elemanı ama yine de sevmem diyemedim. Poneghlyp okuma dışında başka bir katkısı yok, Dressrosa'da hiç olmasaydı bir şey farketmezdi mesela.

10. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,524
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Japon kültürünü bilemem de mesela Fairy Tail'de de benzer bi durum var. Seri sonradan sapıttı başta öyle değildi. Bunda da dediğin kadar sadece animesinde rahatsız oluyordum ama artık onu da takip etmiyorum. Mangada o kadar rahatsız olmuyorum ya da rahatsız olduğun şeyi göz ardı etmesi kolay oluyor mangada :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık