Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nefertari Vivi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 66.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 48 33.8%

• Kullanılan toplam oy
    142
Senin orada bulunman bile D. hanesine yazılmış en büyük artıdır kraliçem:utan:(gerçi keşke Nefertari D. Vivi şeklinde yazılsaymış da muhtemelen mangada tam ismi açılmadığı için yazılmamıştır.).

Nefertari Vivi; Usopp ile beraber, seri içerisindeki onca karakter arasından yaşadıklarını ve duygularını bana en derinden hissettiren karakterlerden biri olmuştur, o yüzden de benim gözümde yeri apayrıdır. Öyle ki seriyi şu an takip etmemin ana sebeplerinden biri, bu iki karakterin maceralarının ne şekilde sonuçlanacağını merak etmemdir. Normalde de Vivi'nin, Reverie'den itibaren başına nelerin geldiğini ve ortaya atılan bazı yeni bilgilerin ve gizemlerin eşliğinde kaderinin neler olabileceği hakkında tartışma-analiz tarzı bir konu açmayı planlıyordum. Özellikle de 2 Şubat'ta açacaktım hatta taslak bile hazırdı fakat her zamanki gibi üşengeçliğim tuttu ve uğraşmak gelmedi içimden. Neyse sağlık olsun, konuyu belki başka bir gün açarım. Umarım karakter hakkında nice güzel sahneler yazılır da OP kitlesinin baş tacı haline gelir. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık