Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Konferans finali eşleşmeleri nasıl olacak?

• Kullanılan toplam oy
    20
Hakemde son çeyrek katletti adamları ona ragmen çok iyi savunuyolar.
Tam dediğinin üstüne şaibeli bi faul düdüğü çıktı :)

Yalnız Bogdanovic :eek:

Edit: Ayrıca şuraya yazayım Lebron'un kadroya çok çok sağlam takviyeler yapılmadığı takdirde bu takımda kalmayacağını düşünüyorum artık kesinlikle. Adam bıkmış artık çok belli, yardımcı olan bir oyuncu bile yok.

Yanlız son bölümü çıkar Lebron iyi oynamadı bu maç iyi oynasan buralara gelmez biterdi.
İlk çeyrek ve son çeyreği izledim (arada uyuya kalmışım :D ) Tamam LeBron iyi oynamamış olabilir ama takımnın geri kalanı 'oynamadı'. Yani yoklar 5 kişiye tamamlamak için sağdan soldan adam bulup abi topu böyle tutuyon bunları da yapma yeter deyip sahaya sürmüşler gibiydi :D Hiç birşey yapmadılar ya.
Yani sen ben oynasak sırıtmayız derler ya. Ha o laf burada abarma olarak kullanılmıyor harbi harbi sen ben oynasak sırıtmayız. Zaten bişey yapmıyorlar bir köşeye geçer LeBron'u izlerdik :D

İlk çeyrek ve son çeyreği izledim (arada uyuya kalmışım :D ) Tamam LeBron iyi oynamamış olabilir ama takımnın geri kalanı 'oynamadı'. Yani yoklar 5 kişiye tamamlamak için sağdan soldan adam bulup abi topu böyle tutuyon bunları da yapma yeter deyip sahaya sürmüşler gibiydi :D Hiç birşey yapmadılar ya.
Hocam 16 takım içersinde en zayıf kadro Indiana başka takım da bu dediklerin geçerli derim ama ilk tur da kabul edilemez. ilk ve bu maçda Lebron kötü oynadı ve kaybettiler. Zaten Lebron takımları top Lebron'a verir takım alan paşlamı yapar Lebron'a ikili şıkıştırma geldimi Lebron boş adamı bulup boş pozisyon yaratırdı. Fakat bu maç Lebron'a ikili şıkıştırma getirmeye gerek duymadılar sokamadı çünkü + karşındaki Bogdanovic Lebron'u ne kadar savunabilirki. Demek istegim takım kötü mesela Love kötü oynuyo fakat Lebron buraları sürklase etmesi lazım.

Hocam 16 takım içersinde en zayıf kadro Indiana başka takım da bu dediklerin geçerli derim ama ilk tur da kabul edilemez. ilk ve bu maçda Lebron kötü oynadı ve kaybettiler. Zaten Lebron takımları top Lebron'a verir takım alan paşlamı yapar Lebron'a ikili şıkıştırma geldimi Lebron boş adamı bulup boş pozisyon yaratırdı. Fakat bu maç Lebron'a ikili şıkıştırma getirmeye gerek duymadılar sokamadı çünkü + karşındaki Bogdanovic Lebron'u ne kadar savunabilirki. Demek istegim takım kötü mesela Love kötü oynuyo fakat Lebron buraları sürklase etmesi lazım.
O Indiana'nın bu eşleşme için savunma taktiği gerek duymama meselesi değil :) Lebron skorerden ziyade bi orkestra şefi ve onu bire bir savunma riskini göze alarak bunu engellemeye çalışıyorlar. Ki Bogdanovic de fena durmuyor karşısında bu da işlerini kolaylaştırdı.

O Indiana'nın bu eşleşme için savunma taktiği gerek duymama meselesi değil :) Lebron skorerden ziyade bi orkestra şefi ve onu bire bir savunma riskini göze alarak bunu engellemeye çalışıyorlar. Ki Bogdanovic de fena durmuyor karşısında bu da işlerini kolaylaştırdı.
Benim dedigim o birebir de Lebron Bogdanovic üstünlük saglayamdıgı icin yardım gerek duymadı Indiana. Normal de Lebron karşındaki adamı ağır üstünlük saglar takım mecburen yardım savunması getirir, yoksa Lebron oyar orayı. Sonrası ise Lebron çok iyi pasör ve saha görüşü çok yüksek oldugu için yardım savunması cezalandırıp boş adama verirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık