Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nba

'Genel Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 1,504
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Abi Cavs neye göre toparlar veya final görür diyorsunuz pek anlamış değilim. Lebron var ya falan demek çok yanlış bence. Bu takım bir şekilde Pacers'ı geçti diyelim Raptors'ı imkanı yok geçemez. Konferans finali Sixers vs Raptors gibi gözüküyor şu anlık.

2. Rob Lucci Leader of CP.0

Rob Lucci (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,632
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    Değil abi değil. Lebron çok çok ayrı o var diye döner demek yanlış olmaz. Toronto güçlü takım fakat cavs çok mu farklı? 1 maça göre yorumlamamak lazım. Bugün üçlüklerin hiç biri girmedi ve oladipo falan çok ayrı oynadılar. Lebron yakında God mode açar.Kyrie ile 16-1 geçen takım kyriesiz zorlansada finali görür hatta alır doğuyu. Cavsı zorlayabilecek sadece toronto var.

3. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 1,504
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Göreceğiz bakalım:D. Ta Ocak ayında Cavs doğu şampiyonu olamaz demiştim.
    http://www.korsanfan.com/konu/nba.1015/page-150#post-862300
    Sonra takaslar falan oldu. O zaman da olamaz dedim.
    http://www.korsanfan.com/konu/nba.1015/page-154#post-877244
    Hala da olamazlar diyorum. Yok, o ışığı veremediler bana bir türlü. @Akainu Sakazuki , @Eustass Captain Kidd hala Cavs'ın doğu şampiyonu olacağını düşünüyor musunuz? Son bir kez teyit alalım:).

4. Eustass Captain Kidd kaderin buysa kaderine tüküreyim

Eustass Captain Kidd (kaderin buysa kaderine tüküreyim)
    Mesaj Sayısı 5,979
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    ışık olup olmaması önemli değil.Lebron var mı ona bakmak lazım.Final garanti.

5. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,222
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Kötü olmuş bahtsızlığa gel. İşleri çok zor o zaman dediğin gibi.

6. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,222
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Kobeci olsam da yiğidin hakkını veririm. Bu adamlar süperstar değil hall of fame oyuncu. Tek başına şampiyonluğa götürebilecek oyuncular. Lebron bundan da kötü olan takımını 2007 de finallere taşıdı. O seviyeye çıkarsa işler arklı olabilir.

7. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,435
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Geçen yıl da durumları farklı değildi ama 16-0 veya 16-1 ile final yaptılar. Cavs geri dönüşlerin takımı işleri hiç belli olmaz :)

8. Mesaj Sayısı 2,600
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    @Tilqi_Gin

Ben hala iddialıyım Cavs Doğu şampiyonu olacak. Playoff çok başka bi ambiyans. Bireysel oyunlar öne çıkıyor ve burada LeBron kadar iyisi şuanda aktif oyuncular içersinde Yok.

9. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 326
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Maçları izlemedim ama Nop epey sürpriz yaptı. Deplasmanda 2 maçı da kazanmışlar, süpürme şansları var şimdi Portland'ı.

Kawhi ve Sas arasında da işler epey kötü gibi, takas olacağı konuşuluyor. Lac yakından ilgileniyormuş ama verebilecekleri o ayarda kimse yok.

10. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,247
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Pelicans neler yapmış öyle :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık