Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nba

'Genel Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,463
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Boston, Raptors ve Lebron faktörüyle Cavs dışında saydığın takımlardan hiçbiri GSW, Houston, OKC, SAS, Minnesota, Portland ve Denver'dan herhangi birini 4 maçlık seride yenemez bence.

2. Rob Lucci Leader of CP.0

Rob Lucci (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,734
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    Tamda şunu yazmayı düşünüyordum.Houston ve GSW dışında batı zayıf kalıyor doğuya göre.Son dönemlerde toparlanan Okc,minesota falan yarı final anca görür ki Sas mesela ilk maçını bile kazanamazdı doğuda olsaydı.Lebron bu senede finale eze eze yürürse play offlarda adamın bunca sene hakkını yemişiz demektir doğu zaten çok kolay geyikleriyle.

3. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,918
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Ah ah.Şimdi Conley sakatlanmasa ve biz de Parsons yerine Eric Gordon ı alsaydık anasını ağlatıyorduk ligin.Yazık oldu

4. Mesaj Sayısı 2,661
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    Şu saydığın takımların hepsi çöp olacak playoffta. Batıda 2 takım var onun dışındakiler Allah'a emanet.

Okc hemen hemen her maçını izlerim de toparlanma bi durum söz konusu değil. Westbrook aşırı bencil oynadığı sürece hep böyle yerinde sayacaklardır.

5. Integrale Mamba Mentality

Mesaj Sayısı 2,463
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Playoffta herkes paket olacak zaten, Doğu'da da Cavs ve Boston harici hepsi tokatlanacak. İki konferansın takımlarını karşılaştırdığımda Batı'nın üstün olduğunu düşünüyorum sadece. Bu arada Kawhi ve LMA sakatlıktan iyi dönerlerse SAS final görebilir bence.

6. husra Üye

husra (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi7 Şub 2013
    Orasını biliyorum yahu, kişisel olarak konuştum. :D

7. Mesaj Sayısı 2,661
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    Sapasağlam Kawhi geçen sene yüzüğü alacaktı zaten sakatladılar malesef. Bu yıl çok maç kaçırdı, performansı düşmüştür.

8. Integrale Mamba Mentality

Mesaj Sayısı 2,463
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Off of hatırlatma o maçı ya. Zaza'yı her gördüğümde sövüyorum hala.

9. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 6,918
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Nefretim Gsw.2015te de Conleyi sakatlamışlardı bilerek.Green bilinçli bir şekilde sakat gözüne vurarak geri kalan maçlarda oynayamaz hale getirmişti.2 1 öndeydik ve 4. maç da evimizde idi.

10. Mesaj Sayısı 2,661
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    Ben daha da nefret ediyorum bu yüzden GSW'den.

Tamamen çirkeflik işte bilek gücüyle kazanamayınca hileye başvurmak. Sezon içi maçlarda halaşat etmişti SAS zaten.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık