Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'nun ismindeki büyük komedi

Arkadaşlar kaç gündür migrosta ramenler görüyorum çokta merak ediyordum.Neyse en sonunda aldım ve yedim çok hoşuma gitti neyse fazla uzatmadan nasıl yapıldığına falan bakayım derken çok komik bir mevzuyla karşılaştım
Mangada varmı bilmiyorum ama hani Jirayya naruto'nun ana babasıyla konuşurken babası ismi beğendiğini söylüyor ve jirayyada ramen yerken aklıma geldi diyor'ya işte ordaki espiri aslında bir göndermeymiş şöyleki
Naruto ramen yapımındaki en önemli malzemeymiş orjinal adı da Narutomaki naruto diye geçiyor genelde işte o malzeme

Evet ana karakterimizin ismi bu malzemeden geliyor bunca zamandır takip edip izliyorsunuz benim merak ettiğim kaç kişi bunu biliyordu ve bu konudaki düşünceleriniz nelerdir:)

Çok merak ediyordum bende Jiraiya nasıl esinlendi ramenden nasıl Naruto türetti merak ediyordum.

Narutonun ismi soyle tam olalarak:

Minato Jiraiya nin yazdigi kitabi okuyor. Kitabin bas karakterinin adi Naruto. Minato'da benim oglumda boyle olsun diyerek ogluna kitabin bas karakterinin ismini veriyor.
Kitaptaki isimde Jiraiya Nagatolara ilgilenirken kitap yazmaya calisiyor. Karakter icin isim ararken onundeki Rameni goruyor. Ordan esinleniyor.

Roronoa Zoro

Anime'de geçiyor. Naruto'nun ramen'deki o kıvır kıvır şey olduğunu.

Yanlış hatırlamıyorsan E.ODA da sanji yerine naruto yazacakmış ama bu seri oluşunca vazgeçmiş.Bilmem doğrumudur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık