Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

Anlamadım ? Tensei kastettiysen saygım var. Fikirlerini seviyorum. Senin sayende de Bleach çok farklı okuyorum. Kubo senin kadar düşün müyordur. Hatta sen den fikir bile çalıyor olabilir. :D Abartmıyorum

@Mystic
Sasuke nasıl ölümsüz .?

Yeni seride ne olacağı belli olur.
Oruç torpilsiz anası babası belli olmadan en üst seviyelere gelmiş tek karekter. Ama ben Jiraiya samayı tek geçerim,Naruto alemine. En efsane karekteri ki onu da ezmemek için bilerek geri getirmedi savaşta.
Sharingan ve Rinnegan'a sahip oldugu için.Adam 20 yıl için yapmıyordu sonsuza kadar karanlıgın kendisi olucaktı amacı oydu.

Anlamadım ? Tensei kastettiysen saygım var. Fikirlerini seviyorum. Senin sayende de Bleach çok farklı okuyorum. Kubo senin kadar düşün müyordur. Hatta sen den fikir bile çalıyor olabilir. :D Abartmıyorum

@Mystic
Sasuke nasıl ölümsüz .?

Oruç torpilsiz anası babası belli olmadan en üst seviyelere gelmiş tek karekter. Ama ben Jiraiya samayı tek geçerim,Naruto alemine. En efsane karekteri ki onu da ezmemek için bilerek geri getirmedi savaşta.

Yanlış alarm olabilir ama şüphelenmekte haklıyım. :D Bu arada evet abartmışsın ama sağol. :D

@Mystic
Sasuke nasıl ölümsüz .?

Tensei. :eek:

Naruto'da güç dengeleri diye bir kavram olmadığı için en güçlü diyede bir kavram yok bence. herkesin herkesi yendiği bir seri
Ama Narutoda Erosennin'i tek geçerim 10 numara karakter

Valla forumu baya zamandır takip ediyordum. Ama yazmak zor ve uzun iş benim gibi tembeller için.
Repier one piece bıraktılar deyince hemen üye oldum. Geri gelsin diye.
Tensei'den başka noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakan kim kaldı? Adamın trademarkı resmen. İnanmam, itiraf et. :(
Hem zaten Mahir askerde, istesen de 12 ay yok.
Gel gerçekleri açıkla. :/

Tensei'den başka noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakan kim kaldı? Adamın trademarkı resmen. İnanmam, itiraf et. :(
Hem zaten Mahir askerde, istesen de 12 ay yok.
Gel gerçekleri açıkla. :/
Yeminle değilim. Tensei tog takip ediyor muydu en basitinden. Ben Repier one piece yorulasın diye geldim ama yazmak zevkli geldi şimdi de. İlk mesajım hatta en kumarbaz kim sorusundaydı.
Bu yanlış anlamayla benide aranıza alırsanız sevinirim tabi. Bir şey yazıp çok sallanmayınca insan bir kötü oluyor.

Yeminle değilim. Tensei tog takip ediyor muydu en basitinden. Ben Repier one piece yorulasın diye geldim ama yazmak zevkli geldi şimdi de. İlk mesajım hatta en kumarbaz kim sorusundaydı.
İnanmadım ama yapacak bişi yok şimdilik, dediğin gibi olsun. :(
Mahir için geldin madem, dediğim gibi en az 12 ay yok, sen de gidebilirsin. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık