Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Shounen serilerde en önemli unsurlardan biri güç dengesidir bildiğimiz üzere. Hatta bu konu, forumlardaki pek çok tartışmanın ana temasını oluşturur.Ancak mangalar devam ettiği için yeni karekterlerin girmesi veya mevcut karekterlerin yeni güçler kazanmalarıyla birlikte sürekli değişir bu denge.Ancak bildiğimiz üzere Naruto serisi bitti,yani çıkabilecek tüm karekterler çıktı ve olabilecek tüm power uplar oldu.Yani artık şimdilik diyebileceğimiz bir güç dengesinden daha ziyade normal olarak değişmeyecek bir denge var.İşte buna binaen sizin aklınızdaki en güçlü 10 karekter kimlerdir?

Bence

1.Kaguya
2.Rikidou sennin
3.Hamura
4.Uchiha Madara(Juubi mod)
5.Uchiha Obito(Juubi mod)
6.Uzumaki Naruto
7.Uchiha Sasuke
8.Senju Hashirama
9. Uzumaki Nagato
10.Senju Tobirama

Not:Naruto pek üstüne düştüğüm bir seri olmadığı için saçmalamışta olabilirim.

Naruto bir aksiyon serisi değil, bir hikaye serisi olduğu için güç dengesi gözetilirken kaba güç toplamı yerine yeteneğin tehlikelilik durumunun dikkate alınması gerekiyor. Buna göre bence ;

1- Shunshin no Shisui
2- Rikudou
3- Madara
4- Nagato
5- Itachi

Kyuubi son dövüş esnasında sasukenin neredeyse rikudou kadar güçlü bir hale geldiğini söyledi.

1 - Rikudou
2 - Kaguya
3 - Naruto
4 - Sasuke

Gerisine karar veremedim.Kaguyayı da aptalca dövüştüğü için 2.sıraya attım.

Ya beyler bir şey soracağım,şimdi ilki hariç Naruto'yu Madara'dan güçlü gördünüz.Naruto nasıl Madara'dan güçlü oluyor yav?:DAmacım tartışmak değil,dediğim gibi ben Naruto'yu pek irdelemem,bu yüzden pek çok konuda net bir fikrim yok.

1.Rikodu
2.Kaguya
3.Madara (Juubi modu)
4.Naruto
5.Sasuke
6.Obito
7.Hashirama
8.Itachi-Nagato

1- Rikudou
2- Kaguya
3- Madara
4- Naruto
5- Sasuke
6- Hashirama
7- Obito
8- Itachi
9- Nagato
10- Tobirama

Hepsinin en güçlü hallerini ele aldım işte. Herhangi bir yardım almadan ekstradan güçlenmeden farkını ortaya koyan bi Itachi var listede aynı şekilde Minato'da onun gibi ama savaşta itin şeyine soktu Kishi ondan almadım listeye yoksa bu iki ninjanın yeri ayrıdır bende

Güç dengesi en karışık serisir gözümde
Saysak sayamayız çünkü herkes birinden bi jutsu öğrenmiş tobirama diye bi adam var kimse fazla tınlamıyo ama serise en çok saygı görmesi gereken karakter adam jutsuların en krallarını ortaya çıkarmış hiraishin edo tensei kage bunshin olsun daha ne olsun suitonsa usta adam madara diye bi adam var tamam iyide kardeşinden göz alıyo hasiramım hüçrelerini alıyo hasiramaya atar gider yapıyo o yüzden uchihalarda en güçlü adam her zaman itachidir hashirama gözümüzde ayrıdır zaten ve sıralarsak

1.hashirama
2.tobirama
3.itachi
4.madara
5.oniki (gai de olabilir)
6.jiraiya
7.kisame ve ya hidan
8.3.raikage
9.obito
10.kakashi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık