Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Ankete sıradan gidecek olursak.

Asuma reyizdir.Söyleyecek pek de bir şey yok zaten hakkında.

Haku çöp.Kendine ilgi gösteren ilk manyaga aşık olmuş.Yazık.

İruka.Naruto değere bindikten sonra üzerine düştü.Üstelik kendisine Narutonun sorumluluğu verilmisken.

İtaçi.Keşke akraba katili ve manyak abi olarak kalsaydın.Mangakanın serisine attığı büyük bir kazık.

Jiraiya.Yandan yemiş Naruto desek cuk oturur.

Kisame.Söyleyecek bir şey yok.Gavur ellere esir düşeceğime kendimi keserim ekolünden bir arkadaş.

Minato.Tam şonen ana karakteri olacak tipte adam babası olmakla yetinmiş.

Naruto.Evladım olsa ıslak odunla döverim her saat başı.

Hiruzen.Serinin en büyük polyanası bu arkadaş.İki tane kocaman dünya savaşı görmüş.İnsanların canlı canlı deri yüzdüğü dönemleri görüp de böyle polyana olmayı başarması büyük bir şey.Sen iki tane şinobi Allah'ı olarak görülebilecek adamdan eğitim al.Anam babam köye feda olsun düsturu sahibi bir kankaya sahip ol ki adam tüm nefreti üzerine çekip pis işleri layıkıyla yapsın.Sen kalk adam kayır,öğrencinin fişini çekeme,köyün neredeyse yıkımına sebep ol.Uçiha faciasına ise hiç girmiyorum.İtaçiye danzo pis işi yaptırmış.Çek itaçinin fişini Sasukeyi asi stayla olmaktan kurtar işte.Böyle yapsa Sasuke son uçiha olarak canını dişine takar köy de refaha ve huzura ererdi ama polyana beyimiz kiyamadi.

3.Raikage.Köyü için düşman ordularına set olmuş adam.Van piiste olsa ayakta ölürdü net.

Kakaşi.Ana karakter olması gereken asıl kişi bu aslında.Geçmişindeki trajediler resmen Naruto ve Sasukeye rahmet okutur derin bir oh çektirir.Efsane olan baban hatası için intihar etsin.Babanın yaptığı hatayı yapıp arkadaşın olarak gördüğün ilk kişinin ölümüne sebebiyet ver.Diğerini de kendi ellerin ile öldür.Kakaşinin yerinde başkası olsa çidoriyi kendi böğrüne sokmuştu resmen.Ayakta kalmasının tek sebebi de Battal Gaidir.Kendisine deginicem.

Çöp.

Tobirama.Adamların adamı,efsanelerin efsanesi, soğukkanlılığın ve mantığın ete kemiğe bürünmüş hali bu adam.Bu adamın üstüne herhangi bir şey söylemek haddime değil.Şu an hayatta olsa da yoluna canımı versem.Konohayı konoha yapan adam budur.

İşte geldik Battal Gaiye.Bu adam bambaşka bir adam.İçindeki çocukluğu dışa vurmakta abes görmeyen,yeterince alçakgönüllü,yeterince ciddi ve beraber görevden göreve koşulacak adam.Normalde polyanalari sevmem ama kişimoto bunu çok güzel ayarlamış ve elinden çıkmış en iyi karakterlerden birisi.Kalastan sanat eseri yaratan bir adam.Yenilgiyi asla kabul etmeyen,her zaman bir çıkış yolu arayıp da bulan bir adam.Önüne geleni ziplatan manga tarihinin en daşdaşlı adamına orgazm geçirten iki adamdan birisi.Büyüksün kıral.Konohada Nilüferler iki kez açar.İlki sendin ikincisi ise öğrencin.
Şu yazıdaki pek çok şeye özellikle Gai için yazılanlara katılmakla beraber, duygulandım.

Adamın dibi olanlar:
Gai
Hashirama(listede neden yok anlamadım)
Itachi
Lee

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık