Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Naruto şuan sadece çakra ve yıkıcı güç olarak geçti Minato'yu. Hız konusunda denkler hatta Minato ışınlanma jutsusu kullandığı için daha avantajlı. Minato istediği heryere aynı hızda gidebilir olay bi mühre bakar ama Naruto bunu yapamaz sadace bulunduğu alanda hızlı hareket eder. Zeka ve taktik olarakda bütün seride Minato'yu geçebilen adam yok. Minato yıkıcı gücü Naruto kadar olmasada 1 vs 1 de yener Naruto'yu. Ayrıca kyuubi olmasa Naruto sınırsız sennin mode sınırsız frs sınırsız hayvansı güç ile Nagato'yu yenerdi. Çünkü sırrıını biliyordu Nagato'nun. Jiraiya o yüzden yenememişti,adam hazırlıksız yakalandı. Rinneganı alt etmek için sennin mode yeter yani(6 ayrı bedendeki kullanımından bahsediyorum,tek bedende hepsi olsa yenemez). Ayrıca Pain bana göre Rinneganın hakkını verememiş biridir koskoca serideki en büyük güç olarak gösterilen Rinnegan bana göre Sharingan'ın gerisindedir. EMS mi Rinnegan'mı deseler Ems derim ben. Rinnegan biraz daha ön plana çıkmalı seride adamın uchiha aşkından sharinganın gerisinde kaldı.
Hacı abi sen nagato'nun rinnengan ile madara'nın rinnengan ı bir tutma.Madara ems-rinnengan falan dönüştürdü ama nagato direk gözü aldığı için dönüşüm yok tabi.Nagato bacaklar tutmuyor falan sadece naruto ya lvl atlatmak için vardı.Ama edo nagato nasıl 2 jincuriki+itachi zorlandılar.Da Emre'nin dediği gibi konu sapar ha dikkat et :D

Hacı abi sen nagato'nun rinnengan ile madara'nın rinnengan ı bir tutma.Madara ems-rinnengan falan dönüştürdü ama nagato direk gözü aldığı için dönüşüm yok tabi.Nagato bacaklar tutmuyor falan sadece naruto ya lvl atlatmak için vardı.Ama edo nagato nasıl 2 jincuriki+itachi zorlandılar.Da Emre'nin dediği gibi konu sapar ha dikkat et :D
Edoları sayma hocam onların durum farklı. Neyse bu tartışma harbi uzar devam ettirmiyorum o yüzden. Bana göre sınırsız sennin mode Nagato'yu yenmeye yeter diyim konuyu toparlıyım. Naruto'dan şuan kyuubi çıkarsak bile hokage seviyesinde olur. Naruto'nun herşeyi kyuubidir gözüyle bakmak yanlış bence.

DevilHunter

Kishimoto'ya, Madara'nın herhangi bir zayıf noktası var mı diye sorduklarında; Herkesin,her jutsunun bir zayıf noktası vardır.Ama Madara'nın yok demiş adam.
Ve şu an Naruto, Edo Madara hariç serideki en güçlü kişidir ve daha da güçlenecektir bence.
aynı kishi tobi obitodur dedi yani takılmamak lazım böyle şeylere :D

Edoları sayma hocam onların durum farklı. Neyse bu tartışma harbi uzar devam ettirmiyorum o yüzden. Bana göre sınırsız sennin mode Nagato'yu yenmeye yeter diyim konuyu toparlıyım. Naruto'dan şuan kyuubi çıkarsak bile hokage seviyesinde olur. Naruto'nun herşeyi kyuubidir gözüyle bakmak yanlış bence.
Konahada bana göre gai den başka adam akıllı ninja kalmadı.Haklısın uzumaki klanı ilk 3 e girer.Çakra bir bakıma adamlarda sınırsız.Minato uzumaki olsaydı kendine mühür vurmazdı ne kyuubi ne tobi sağ çıkmazdı orada.Dediğin gibi seninmod la bile hokage olur.

Naruto zaten kyuubi'yi ne zaman kullandıki daha yeni yeni tam anlamıyla kullanmaya başladı . ...Öteki durumlarda öfke veya ölüm korkusu durumda açılan kyuubi'nin narutoyla alakası yok ki zaten.Ayrıca Naruto pain'i kyuubi'siz yenemezdi, Zaten bi kere adam o çakra alıcılarını Narutoya sapladığında, bide o kadar yakındayken Naruto'nun kendini kontrol etmesi imkânsızdı taaki kyuubi bu işlemi iptal edene kadar.. he bide, Adamda Rinnegan var siz Rinnegan'la sennin modu nasıl kıyaslıyorsunuz ya :D biri senjutsu öteki dojutsu... Nagato ne diyor gökteki ayı bile chibaku tensi ile yapmışlar benimki ne diyo yani onun yanında :D.Konudan baya saptı bu mesaj ama olsun.Konu uzamasın daha fazla:D dicem bu imkansız gibi

Zetsu Sharingan bir ninja silahıdır kim onu daha iyi kullanıyorsa o kazanır tarzı bir cümle etmişti Sasuke vs Itachi sırasında. Asıl mesele burada Sharingan, Rinnegan, Sage Mod, Rasengan, Kagebunshin hepsi bir ninja silahdır kim daha iyi kullanırsa bu silahı o daha güçlü olur.

@rhaman Ayrıca Nagato daki Rinnegan Madara'nın Rinneganı. Yeni dediğim gibi Madara bu silahı Nagato'dan daha iyi kullanıyor ve daha güçlü bir hale geliyor.

Monkey D. Garp

Naruto zaten kyuubi'yi ne zaman kullandıki daha yeni yeni tam anlamıyla kullanmaya başladı . ...Öteki durumlarda öfke veya ölüm korkusu durumda açılan kyuubi'nin narutoyla alakası yok ki zaten.Ayrıca Naruto pain'i kyuubi'siz yenemezdi, Zaten bi kere adam o çakra alıcılarını Narutoya sapladığında, bide o kadar yakındayken Naruto'nun kendini kontrol etmesi imkânsızdı taaki kyuubi bu işlemi iptal edene kadar.. he bide, Adamda Rinnegan var siz Rinnegan'la sennin modu nasıl kıyaslıyorsunuz ya :D biri senjutsu öteki dojutsu... Nagato ne diyor gökteki ayı bile chibaku tensi ile yapmışlar benimki ne diyo yani onun yanında :D.Konudan baya saptı bu mesaj ama olsun.Konu uzamasın daha fazla:D dicem bu imkansız gibi
oldukça iyi ve doğru bir analiz...:good:

toprak

naruto da Rinnegan çıksın aga sage beden herif zaten bi de sharingana ihtiyacı kalıyo onu da Tobinin sharingan koleksiyonundan tamamlasın bşraz ğraştımı olur sana rinnegan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık