Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Naruto'nun Yondaime'yi güç olarak geçtiği düşüncesini savunuyorum ki daha bu konuyu açmadan bir kaç dakika öncesine kadar da bu konuyu tartışıyorduk başka bir konuda. Olay uzayacağı için başka bir konuya geçelim dedim. Naruto'nun Yondaime ile güç ilişkisi ilk olarak Fuuton: Rasen Shuriken eğitimi sırasında bize sızdırıldı...
Daha sonra Kakashi bu tekniği anlatırken tekrardan bize bir minato gözükmesi yaşadık...
Ardından bu tekniği yaptıktan sonra olanları hepiniz hatırlıyorsunuz zaten yıkıcılığını...

Bir adamı iki defa öldürmeye yetti yani.

Ardından Yeni bir güçlenme Sennin modu.

Tabi bu harekette sonra yaşlılara bir imge gözükür.

Ardından Yaşlı kurbağadan bir söz.

Sağ en üst. "Elbette, Görünüşe göre Naruto kendinden öncekileri geçti."

Fiziksel güç olarak tamamen farklı bir seviyeye ulaştı bu Sennin mod ile...

Fiziksel güçte sınır tanımayak Naruto

Rasen Şuriken'in gerçek gücü...

Ardından da Annesinden aldığı moral ile üstünlüğü ele geçiren naruto daha önce Sage moddan sınırlı sayıda kopya yaparken sınırlarını zorluyor ve her birine Devasa Rasengan yaparak çok güçlü bir kombo saldırı yapmış oldu...

Sonunda Kyuubi bile gücü karşısında şaşırıyor ve helal koçuma diyor...

Sonra ışınlanma ile hızlı hareket etme arasında bir tekniği yapıyor. Tabi açıklama yapıldı mı bunun ile ilgili bilmiyorum açıklama yapıldı da ışınlanma olmadığı garanti ise mesajımı editlerim...

Minato Namikaze'ye bakalım. İlk başta Madara'nın üstünlüğünü kabul ediyor ama yine de kafasına Rasengan'ı çakarak ilk darbeyi vurabiliyor. Ama önden önce Kuyruklu :Bombası dediğimiz gördüğümüz en yıkıcı saldırılardan birisini durduruyor...

Zekası gerçekten de iyi. Bir dakika içinde Madara olduğuna kanaat getirdi rakibinin. İlk başta hafif bir tırsma olayı olsa da (lafın gelişi) arkadasından kafaya Rasengaı indiriyor.

Işınlama olarak Kyuubi'yi ışınlayabilecek kadar ileri seviyede bir şahsiyet.

Adamın daha fazla tekniğini görmek isterdim ama yok ne yazık ki gösterilen. Bir de tamamen Karısı tarafından bağlanmış Kyuubi'ye kendisini öldüren tekniği yapıyor.

Gördüğünüz gibi Baba-Oğul ilişkisini Rekabete sürdüm ve bunu bazı şeyler ile kanıtlamaya çalıştım. Birebir vs gibi bir saçmalıktan bahsetmiyorum güç olarak üstünlükten bahsediyorum ve Her ne kadar Minato en sevdiğim karakterlerden de olsa (ki kesinlikle Naruto'dan daha çok seviyorum kendisini) Naruto'nun daha güçlü olduğunu düşünüyorum ben. Özellikle de Kyuubi'yi kontrol ettiği ve onun çakrasından kullanmaya başladığı zaman.

Naruto'daki genel felsefe ; yeni nesil her zaman bir önceki nesili geçer. ( tabi bu felsefeye göre konohamaru Narutoyu geçecek :D )

Minato'nun muhteşem zekası haricinde Naruto'nun geçtiğini düşünüyorum.

Stark

Zeka konusunda Naruto'yu kıyas olarak almak çok saçma katıksız salak bir çocuktan bahsediyoruz yani :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık