Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Faydasız olması kadar normal bir şey yok yalnız. Şaringan veya senju genin yok ise lanet seride vasıflı olma ihtimalin neredeyse yok.
Onlar varsa da önemli değil. Ashura ve Indra reenkarnasyonu olman gerek. :/ Ulan daha serinin başlarında hangi soydan geldiğinin önemli olmadığını, çalışmanın önemini anlat. Rock Lee ve Gaara dövüşü çiz bunun için. Sonrasında her şey reenkarnasyona bağlansın. Herhalde en çok karakterin harcandığı seri olabilir. :/

Bu arada Hinata>Sakura.

Ya ona bakarsak Sakura'yı o videoda da abartmışlar biraz. Sakura ile ilgili şöyle bir yazı var sanıldığı kadar vasıfsız birisi değil aslında. https://kahramanbaykus.com/haruno-sakuraya-iade-i-itibar/

Ben karakter olarak sevmiyorum sadece. Hinata her anlamda daha iyi bir karakterdi.
Ben ikisini de sevmediğim için çok gözüme batıyodu hala da öyle pek bi şey değişmedi. Vasıfsız kısmı genel olarak abartılıyo zaten ama karakteri sevmeyen kişilere karakterin yaptığı düzgün şeyleri kabul ettiremezsin

Onlar varsa da önemli değil. Ashura ve Indra reenkarnasyonu olman gerek. :/ Ulan daha serinin başlarında hangi soydan geldiğinin önemli olmadığını, çalışmanın önemini anlat. Rock Lee ve Gaara dövüşü çiz bunun için. Sonrasında her şey reenkarnasyona bağlansın. Herhalde en çok karakterin harcandığı seri olabilir. :/

Bu arada Hinata>Sakura.
Japonların cukko muhteşem insan fantazisi, hepsi de kesinlikle japon mitlerine uyan insanlar olur. Kafalarına 2 nuke yemeleri yetmemiş. Bütün tarihinde çevresindeki toplumlara tokat manyağı olup da bu kadar nasıl ırkçı olunur akıl alniyor. Su an ki refahlari da Amerika'nın asyadaki arka bahçesi olmalarından kaynaklaniyo ama yersen muhteşem çalışmalarından.

Bu arada Hinata>Sakura.
Geçen bir tur daha atmıştım. O Naruto/Neji dövüşünde gözlerim dolu. Seri nerelerden nerelere geldi..............................
Bir de dikkatimi çekmişti. Serinin ortasından sonra Naruto için sürekli ya Haşirama ya Minota benzetmesi yapıldı. Olay Ashura/İndra'ya gitti. Bu beni Op için biraz korkuttu açıkçası..........

Geçen bir tur daha atmıştım. O Naruto/Neji dövüşünde gözlerim dolu. Seri nerelerden nerelere geldi..............................
Bir de dikkatimi çekmişti. Serinin ortasından sonra Naruto için sürekli ya Haşirama ya Minota benzetmesi yapıldı. Olay Ashura/İndra'ya gitti. Bu beni Op için biraz korkuttu açıkçası..........
Part 1'de çok iyi dövüşler vardı. Seride ne zaman güç seviyelerin yükselmesiyle kalite de düştü.

Korkmamız gerekiyor bide Xebec diye bir adam çıktı. :/ Hashirama da çok önemli değilken birden çok önemli olmuştu. Naruto'da Rikudo vardı, Op'ta da Joy Boy. :/ Im ve Kaguya falan derken istenmeyen şeyler yaşanabilir. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık