Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Şu kısım yeterli aslında ama Kaguya kısmına değinelim.
Bildiğin son 50 bölümde yoktan bak yoktan son bossu değiştirdi. O kadar pumpladığı Madara'yı tek kalemde silip attı. Ne için? Hikayeyi daha görkemli yapacağını falan zannetti sanırım. Tekniklerin yıkım gücü artınca hikayenin de görkeminin artacağını 8-12 yaş arası genç bireyler falan düşünür.
Millet Oda kimseyi öldürmüyor diye yakınırken Kishi'nin öldürdüğü ölmüyora geldi. O bok atmaktan bir saniye geri durulmayan Dragon Ball'da bile ölüyü geri getirmek için topları falan topluyorlardı.
Zaten kötü(!) karakterlerin motivasyonuna girmiyorum bile. Nagato gibi birini bile birkaç tatlı sözle yola getirdi... Bak şunu yazarken canım sıkıldı.
Dragon Ball'a laf eden eller kırılsın. :(

Şu muazzam sahneye bile yıllarca laf edildi......... İnsanoğlunda hiç exlaq kalmamış.....
Ben geçen gün Piccolo'nun Gohan'ın önüne geçtiği sahneyi izledim ve çok fena duygulandım. Arkada çalan müziğin müthişliği mi dersin yoksa Küçücük çocuğun Şeytani bir varlığı bu denli etkileyebilmesi mi dersin gerçekten çok hoştu. Ardından ise "Bana kibar davranan tek kişi sendin." Demesi... İçiyor olsam bir sigara yakardım valla.

Ben geçen gün Piccolo'nun Gohan'ın önüne geçtiği sahneyi izledim ve çok fena duygulandım. Arkada çalan müziğin müthişliği mi dersin yoksa Küçücük çocuğun Şeytani bir varlığı bu denli etkileyebilmesi mi dersin gerçekten çok hoştu. Ardından ise "Bana kibar davranan tek kişi sendin." Demesi... İçiyor olsam bir sigara yakardım valla.
Paket paket sigara tükettik o bölümlerde........ Ciğerlerimiz Sanji ciğerine döndü.....

Üye silindi 1004

One Piece her arc insanı başka bir dünyaya sokar o dünya hakkında bir ton bilgi verir bunu yaparken bir yandan da tarih, mitoloji, siyaset gibi bir çok disiplini harmanlar ve olay örgüsü ile birleştirip aktarır. Naruto ise ikinci manga serisine başlanmış bir eserken daha hikayesi başından sonuna tutarlı denilemeyecek vaziyette.

Nasıl Naruto One Pieceden iyi görülüyor anlayamadım. Çizim kaliteleri hakkında tartışmak bile istemem o yüzden hiç değinmedim.
Nick olarak kullandığın karakter seriye eklendiği gün Naruto'dan daha leş bir seri oldu One Piece benim için. Çakma Madara eklemek böyle bir şey olsa gerek.

Paket paket sigara tükettik o bölümlerde........ Ciğerlerimiz Sanji ciğerine döndü.....
Çok haksızlık edildi seriye çok... Toriyama-san geceleri göz yaşlarıyla okuyordur yorumları. Adam ne yapsa mutlaka nefret birikiyor. Halbuki insanlar şu serileri nefret kusmak için değilde keyif almak için falan izlese... Bunun farkına varıp denediğim an söve söve duramadığım Fairy Tail'den bile keyif alıyordum.

Çok haksızlık edildi seriye çok... Toriyama-san geceleri göz yaşlarıyla okuyordur yorumları. Adam ne yapsa mutlaka nefret birikiyor. Halbuki insanlar şu serileri nefret kusmak için değilde keyif almak için falan izlese... Bunun farkına varıp denediğim an söve söve duramadığım Fairy Tail'den bile keyif alıyordum.
Ayılıp bayıldıkları mangakalar Toriyama'nın elini eteğini öpüp ilham almak için sırada bekliyor oysa.

Naruto çok daha fazlası olabilirdi. Zirve yaptığı dönemde anime/manga alemi üzerinde bıraktığı etki muazzamdı. Özledim o günleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık